Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Çalınan Motosikletini Oğlu Buldu

Çalınan Motosikletini Oğlu Buldu

A - +

Aksaray Haberleri - 11.08.2014 - 15:20

Aksaray'da 2 gün önce çalınan motosiklet bir okulun bahçesinde terk edilmiş olarak bulundu.

Aksaray’da 2 gün önce çalınan motosiklet bir okulun bahçesinde terk edilmiş olarak bulundu.

Aksaray’da 2 gün önce çalınan motosiklet bir okulun bahçesinde terk edilmiş olarak bulundu.

Olay, 2 gün önce Ereğli Kapı Mahallesi’nde bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hıfzı Akdağ’a (48) ait 68 EV 908 plakalı motosiklet, 2 gün önce kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce apartmandan çalındı. Durumu polise bildiren Hıfzı Akdağ motorunun bulunmasını beklerken, 2 gün sonra oğlu iş gereği geldiği Fatih Mahallesi Güzel Sanatlar ve Turizm Meslek Lisesi bahçesinde babasının motorunu gördü. Haber verilmesi üzerine hemen olay yerine gelen baba Hıfzı Akdağ, motosikletin kendine ait olduğunu tespit ederken durum polise bildirildi. Olay yerine gelen Asayiş Şubesi ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, Olay Yeri İnceleme ekipleri ise bir iz bulabilmek için parmak izi çalışması ve inceleme yaptı.

Motosikletinin 2 gün önce apartman içinden çalındığını belirten Hıfzı Akdağ, “Benim oğlan iş için buraya gelmiş. Buraya eşya getirmişler. Tesadüf motoru burada görmüş. Bana telefon açtı” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021