Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Bir Annenin Bonzai İsyanı

Bir Annenin Bonzai İsyanı

A - +

Aksaray Haberleri - 25.09.2014 - 10:16

Bir Annenin Bonzai İsyanı

Bir Annenin Bonzai İsyanı

Aksaray’da bonzai içen 2 kardeşten biri komaya girdi. Anne Hatice Ş., “Gözlerimle görüyorum, içiyorlar ama bir şey yapamıyorum” dedi.
Olay, Bedir Muhtar Mahallesi Gündoğdu Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Muhammet Ş. (22) ve Bektaş Ş. (19) isimli iki kardeş, gece yarısı evlerinin bulunduğu bölgede bonzai isimli uyuşturucu maddeden kullandı. Mahalle sakinlerinin şüpheli şahıs ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, iki kardeşi baygın şekilde buldu. Olay yerine çağrılan 112 Acil Yardım ekipleri, aşırı dozda bonzai kullanan Muhammet B.’ye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Uyuşturucu komasına giren Muhammet B. yoğun bakıma alınırken, Bektaş Ş. ise polis ekiplerince hastaneye getirildi.
Olayı öğrenerek hastaneye gelen anne Hatice Ş. (46), her iki oğlunun da bonzai kullandığını belirterek, “Çocuklarım bonzai içiyor. Evde de içiyorlar, dışarıda da içiyorlar. Dışarıda bonzai satıyorlar, ben alırlarken gözlerimle görüyorum ama bir şey yapamıyorum. Dul bir kadınım. Tek başınayım, kimsem yok. Her zaman içiyorlar. Küçüğüm 7 aydır bırakmıştı, 3-4 gündür o da tekrar içiyor. Ben bunları aldım başka yerlere taşındım. Ama orada da tutamadım geri geldim. Eşimden ayrıyım. 5 yaşından beri çocuklarıma ben baktım büyüttüm. Büyük oğlumu askerliğini yaptırdım. Elimden geleni yaptım, polise kendim şikayet ettim. Ben ne yapayım artık. Yapacağım bir şey kalmadı. Artık polis ne yaparsa yapacak. Devletin polisine güvenmeyim de kime güveneyim ben. Ben kendim de korkuyorum. Ben de tehlikedeyim. Bana da zarar verebilirler” dedi.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021