Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Basketbolculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Basketbolculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

A - +

Aksaray Haberleri - 04.09.2014 - 15:26

Basketbolculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Basketbolculardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Bu sezon yeni kurulan Türkiye Basketbol 3. Liginde mücadele edecek 68 Aksaray Belediyespor, iki sporcu transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.
Aksaray’ın basketbol sporundaki tek temsilcisi Aksaray Belediyespor, transfer ettiği iki yeni sporcusunu Kulübün Onursal Başkanı olan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya tanıttı.
Kulüp Başkanı Murat Koç, Adanaspordan transfer olan Erhan Taşlı ve Boluspordan transfer olan Ramazan Öksüz ile birlikte Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti. Aksaray Belediyesporun yeni transferleri Erhan Taşlı ve Ramazan Öksüz, Başkan Haluk Şahin Yazgı ile yaptıkları görüşmede Aksaray Belediyespora transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Sahada alnımızın teri ile mücadele edeceğiz ve Belediye sporumuzun başarısı için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dediler.
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediyespor basketbol takımının Aksaray’ı temsil eden tek basket takımı olduğunu belirterek, “Öncelikle yeni transfer olan sporcu kardeşlerimize Aksarayımıza hoş geldiniz diyor ve başarılar diliyorum. Belediyespor Aksarayımızı basketbol liginde temsil eden tek takım. Burada elde edilecek başarılı sonuçlar Aksaray’ımızın tanıtımı açısından çok önemli. Takımımız bu sezon yeni kurulan Türkiye Basketbol 3.Liginde mücadele edecektir. Takımımıza Adana spordan Erhan Taşlı ve Bolu spordan Ramazan Öksüz adlı sporcu kardeşlerimizi transfer ederek daha da güçlendirdik. Ben tüm sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Aksaray Belediye spor inşallah ligde arzu ettiği başarıları elde ederek Aksaray’ımızı en iyi şekilde temsil edecektir” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021