Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı’ya Sanayi Sporun Forması

Başkan Yazgı’ya Sanayi Sporun Forması

A - +

Aksaray Haberleri - 29.08.2014 - 18:13

Başkan Yazgı'ya Sanayi Sporun Forması

Başkan Yazgı’ya Sanayi Sporun Forması

Aksaray Sanayi Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Alan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, ziyaretlerinden dolayı Sanayi Spor yöneticilerine teşekkür ederek, “Öncelikle ziyaretinizi bizlere yaptığınız için çok teşekkür ederim. Sanayi Spor daha önce bizim takımımızdı sizlere devrettik. Yönetimde çok güzel çok değerli iş adamlarımızın da bu işin içinde olması da bizi sevindiriyor. Amacımız biliyorsunuz ki, Aksaray’ımızı marka şehir yapmaktır. Marka şehir yapmak içinde hem spor hem sanat hem kültür her alanda gelişmeyi sağlamak. Bunlardan biride bu alan. Bu işi en iyi bilen en iyi yapabilecek kim varsa onlara devredelim ki bu işi onlar daha iyi sırtlasınlar. Ama bu şu değildir ki, bırakalım onlar tamamen tek başına kalsınlar böylede değil. Bizler elimizden gelen yardımı yapacağız. Manevi olarak da sizlerin yanında bulunmamız. O Konuda hiç şüpheniz olmasın sizlere o konunda da inşallah yardımcı olacağız. Ekibinizde zaten çok güçlü kuvvetli. İnşallah güçlü bir seyirci desteğiyle ilk galibiyetinize almışsınız tebrik ediyorum” dedi.

Sanayi Spor Yönetim Kurulu adına söz alan Volkan Eroğlu ise yaptığı konuşmada, “Aksaray Sanayispor yönetim kurulundaki arkadaşlarımız olarak Sayın Haluk Şahin Yazgı’yı ziyarete geldik. Başkanımız bu kurumun kuruluşunda çeşitli yardımlarda bulundu. Bundan sonrada eminim yardımlarınıza ve desteğinize ihtiyacımız var. Yönetimdeki arkadaşlarımız Aksaray’ın sevilen iş adamları. Futbolcularımız tamamıyla Aksaraylı futbolcular ve Aksaray da okuyan öğrenciler düşük bir bütçeyle başladık bu işe ama. İlk hazırlık maçımızı da yaptık ve galibiyetimizi aldık. Amacımız İç Anadolu da Aksaray’ımızın adını duyurmak bizde bunu duyuracağımıza inanıyoruz. Yönetim yapabileceği şeylerde bir yere kadar bazı konularda bizi aşıyor maddi olmasa da manevi konularda bu durumlar bizi aşıyor biz her yere ulaşamıyoruz. Bundan dolayı da sizden desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Yapılan görüşmelerin ardından Sanayi Sporlu Yöneticiler üzerinde Haluk Şahin Yazgı yazan formayı Başkan Yazgı’ya hediye etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021