Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı’ya Ahşap Oyma Kur’an Hediye Ettiler

Başkan Yazgı’ya Ahşap Oyma Kur’an Hediye Ettiler

A - +

Aksaray Haberleri - 10.10.2014 - 16:10

BAŞKAN YAZGI’YA AHŞAP OYMA KUR’AN AYETİNİ HEDİYE ETTİLER

BAŞKAN YAZGI’YA AHŞAP OYMA KUR’AN AYETİNİ HEDİYE ETTİLER

Kurban Bayramı münasebeti ile gelen misafirlerin bayram tebriklerini kabul eden Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı; ziyarete gelen; Hayrat Vakfı Başkanı Ekrem Taşdemir, Din-Bir-Sen Başkanı İlhan Demir, Medeniyet ve İnsan Derneği Başkanı İsmail Şeker, Somuncubaba Vakfı Başkanı Nazım Kasal, Geylani Vakfı Başkanı Hüseyin Düzgün ve Hattat Ustası Osman Demir’i makamında kabul etti.

Başkan Haluk Şahin Yazgı, din hizmeti veren Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ve Vakıf Başkanlarına ziyaretten dolayı teşekkür ederek “Dostluk kardeşlik gibi güzelliklerin yıl boyunca da yaşanmasını istiyoruz. Bunun içinde din hizmetleri de ayrı bir önem taşıyor. Aksaray Belediyemizin öncülüğünde Ekim Ayı sonunda Zinciriye Medresesinde kurslar açmayı düşünüyoruz. Açacağımız kurslarda Osmanlıca ve Arapça eğitim verilmesini planlıyoruz” dedi.

Aksaray Belediyesinin sunduğu hizmetleri memnuniyetle karşıladıklarını belirten Sivil toplum ve Vakıf Başkanları, heyet olarak Aksaray Belediyesine her konuda destek vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

Ziyarete gelen heyet, hat sanatıyla süslenmiş Ayet-el Kürsi ve Keyf Süresinden son 4 ayetinin bulunduğu ahşap oyma ahşap tabloyu Başkan Yazgı’ya hediye ettiler. Görüşme karşılıklı iyi dileklerle birlikte son buldu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021