Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Belediye Haberleri » Başkan Yazgı Semt Pazarında

Başkan Yazgı Semt Pazarında

A - +

Belediye Haberleri - 03.08.2014 - 20:12

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Perşembe pazarını ziyaret ederek esnaf ve halka görüştü.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Perşembe pazarını ziyaret ederek esnaf ve halka görüştü.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Perşembe pazarını ziyaret ederek esnaf ve halka görüştü.

Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz ve belediye meclis üyeleriyle beraber Perşembe pazarını ziyaret eden Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, esnaf ve halka görüştü. Esnafın elini sıkarak hayırlı işler dileyen Başkan Yazgı, “Söz verdiğimiz gibi. Yine buradayız” diyerek pazarcı esnafının yalnız olmadığını dile getirdi. Semt pazar yerlerinin revize edip daha modern hale dönüşeceğini anımsatan Başkan Yazgı, “Esnafımızın ve halkımızın daha rahat koşullarda alışveriş yapmalarına imkan sağlayacağız. Bunun için bazı pazar yerlerimizin etrafını kapatmaya başladık” dedi.

Pazarda dolaştığı sırada alışveriş yapmaya gelenlerin derdini dinleyerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Erdoğan’a destek isteyen Başkan Yazgı, “Biz yerelde hizmet etmenin gayretini sürdürürken bir taraftan da Başbakanımızın elini güçlendirmemiz lazım. Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan diğer adaylar aday filan değil. Hepsi projenin ürünü olan adaylar. Ama mazlumların daima yanında olan Başbakanımız adam gibi adam. Zaten Başbakanımıza büyük bir teveccüh var. İlk turda seçileceğine eminiz ve 10 Ağustos Pazar günü seçiminde bu sonuç tescillenecek. Sizlerden Başbakanımıza destek vermenizi istiyorum” dedi.

Milletvekili İlknur İnceöz ise, Başbakan Erdoğan’a büyük destek beklediklerini söylerken, halkın büyük beklenti içerisinde olduğunu ifade etti. Milletvekili İlknur İnceöz, 10 Ağustos seçiminin yeni Türkiye’nin inşası için bir dönüm noktası olduğunu belirtti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021