Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı “İlk 6 Ayımızda 113 bin 500 Ton Asfalt döktük”

Başkan Yazgı “İlk 6 Ayımızda 113 bin 500 Ton Asfalt döktük”

A - +

Aksaray Haberleri - 30.10.2014 - 15:04

BAŞKAN YAZGI “İLK 6 AYIMIZDA 113 BİN 500 TON ASFALT DÖKTÜK”

BAŞKAN YAZGI “İLK 6 AYIMIZDA 113 BİN 500 TON ASFALT DÖKTÜK”


Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve ekibinin göreve gelmesiyle birlikte Aksaray’da başlayan değişim ve gelişim hızla sürüyor.

İlk olarak belediye önünde gecelik operasyonla başlayan asfalt çalışması kenar mahallelerde ve şehrin muhtelif yerlerinde bütün hızıyla devam ediyor.

Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kurtuluş Mahallesi 3881 No’lu sokakta ve Cumhuriyet Mahallesi TOKİ 5. Etap bölgesinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Yazgı, göreve geldikleri ilk altı aylık süre içinde 113 bin 500 ton sıcak asfalt döktüklerini ifade ederek, Kurtuluş’ta ve TOKİ bölgesinde alt yapısı biten yerlerde asfalt çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Bu arada yolları evlerinin önüne kadar asfaltlanan vatandaşlar, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya yaptığı bu güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

“30 YILDIR BÖYLE HİZMET GÖRMEDİK”

Kurtuluş Mahallesi sakini 58 yaşındaki Mahiye Kılıç 30 yıldır aynı yerde oturduğunu ve böyle bir hizmet görmediğini ifade ederek “Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun bizi çamurdan kurtardı, teşekkür ediyoruz. Ben 30 yıldır burada yaşıyorum, böyle hizmet görmedim. İlk defa böyle güzel bir hizmet görüyoruz” dedi.

“BAŞKANIMIZLA GURUR DUYUYORUM”

50 Yaşındaki Gurbetçi ve yol teknikeri Erol Kılıç ise Aksaray Belediyesi’nin attığı asfalta övgüler yağdırarak şunları söyledi “Ben gurbetçiyim, aynı zamanda yol teknikeriyim. En son çalıştığım ülke Nijerya. Oradan izine geldim. Oraların ana yollarında bile görmediğim asfalt hizmetini Aksaray’ımızın en ücra köşelerinde gördüm. Memleketimle başkanımla gerçekten gurur duyuyorum. Yapılan hizmetlerle sözün bittiği yerdeyiz. Sayın başkanımıza ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021