Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı, Baro’nun düzenlediği aşure etkinliğine katıldı

Başkan Yazgı, Baro’nun düzenlediği aşure etkinliğine katıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 06.11.2014 - 16:58

Başkan Yazgı, Baro’nun düzenlediği aşure etkinliğine katıldı

Başkan Yazgı, Baro’nun düzenlediği aşure etkinliğine katıldı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray Barosu’nun düzenlediği aşure etkinliğine katıldı. Başkan Yazgı, etkinlik öncesinde Cumhuriyet Başsavcısı Gürhan Aktaş ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Ay’a ziyarette bulundu.

Aşure etkinliğinden önce Adliye Sarayı’na gelerek Cumhuriyet Başsavcısı Gürhan Aktaş ile makamında görüşen Başkan Haluk Şahin Yazgı; ardından da Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Ay’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Aksaray Barosu’nun geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 5.’si düzenlenen aşure etkinliğine Vali Şeref Ataklı, Alay Komutanı Albay Levent Ölmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhuriyet Başsavcısı Gürhan Aktaş, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Ay, İdare Mahkemesi Başkanı Dinçer Yılmaz, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, hakim, savcı, çok sayıda adli personel ve avukatlar katıldı.

Baronun düzenlediği aşure etkinliğine katılan Başkan Yazgı, Muharrem Ayı ve aşure gününün sosyal hayatımızda birliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştiren nadide günlerden bir tanesi olduğunu söyledi. Protokol üyelerine aşure ikramı yapılırken Başkan Yazgı, avukatlarla ve Adli personellerle sohbet ederek belediye çalışmalarından ve projelerden söz etti. Başkan Yazgı ayrıca, programı düzenleyen Baro Başkanı Levent Bozkurt’a da teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021