Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı: “aksaray’ı Birlikte İnşa Edeceğiz”

Başkan Yazgı: “aksaray’ı Birlikte İnşa Edeceğiz”

A - +

Aksaray Haberleri - 03.09.2014 - 19:48

Başkan Yazgı: "aksaray’ı Birlikte İnşa Edeceğiz"

Başkan Yazgı: “aksaray’ı Birlikte İnşa Edeceğiz”

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, daha önce kayıtlı olduğu İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı ve yönetimini makamında konuk etti.
İnsaat Mühendisleri Odası Başkanı Mehmet Hilmi Kumkumoğlu, nezaket ziyaretinde bulunmak üzere Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Kumkumoğlu, hayırlı olsun dileklerini ilettiği Başkan Yazgı’ya görevinde de başarılar diledi.
İnşaat Mühendisler Odası Başkanı Mehmet Hilmi Kumkumoğlu, “Meslektaş olmamız nedeniyle mesleğimizin gerektirdiği bir takım taleplerimiz oldu. Haluk Başkanımız çok kısa zamanda güzel çalışmalara imza attı. Kendisini kutluyor ve tebrik ediyoruz. Aksaray’ımız için daha güzel projelere öncülük edeceğine inanıyoruz. Mühendisler Odası olarak her türlü desteği de vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
Karşılıklı görüşmelerde gündeme ilişkin konularda ele alınırken Başkan Yazgı, kendisini ziyaret eden mühendis arkadaşlarına teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021