Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ATSO Nevşehir TSO ve Kırşehir TSO ile kıyaslama çalışması yaptı

ATSO Nevşehir TSO ve Kırşehir TSO ile kıyaslama çalışması yaptı

A - +

Aksaray Haberleri - 11.11.2014 - 13:28

ATSO NEVŞEHİR TSO VE KIRŞEHİR TSO İLE KIYASLAMA ÇALIŞMASI YAPTI

ATSO NEVŞEHİR TSO VE KIRŞEHİR TSO İLE KIYASLAMA ÇALIŞMASI YAPTI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ( TOBB ) Oda ve Borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayarak kurmuş olduğu Akreditasyon Sistemi kapsamın da Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri M.Murat Yılmaz, Akreditasyon ve Kalite Temsilci Recep Dilli ve M.Ramazan Aksöz Akreditasyon sistemi kapsamında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasında kıyaslama çalışmalarını gerçekleştirdi.

2005 yılına kadar İngiltere Odalar Birliği işbirliği ile desteklenen Oda Akreditasyon Sistemi 2008 yılında Borsaların da sisteme dahil edilmesiyle genişleyerek Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi haline dönüşmüştür. Oda/Borsaların üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” vermesi için fırsat oluşturan Akreditasyon Sistemi; Oda/Borsaların yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda markalaşmasında öncü rol üstlenmektedir. Akreditasyon sisteminin amacı tüm Oda/Borsaların gelecek dönemlerde bu “Beş Yıldızlı Hizmet Yarışı”na katılmalarıdır.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önemle üzerinde durduğu sistemin gerekliliklerinden birisi olan Kıyaslama çalışmaları, Kurum ve kuruluşların daha iyi performansa ulaşması amacıyla benzerliklerini ve farklılıklarını tespit etmelerini ve odaların birbirlerine oranla yapmış olduğu çalışmalar neticesinde iyi olan uygulamaları kendisinde uygulamaya çalışmayı amaçlamaktadır. Nevşehir TSO ve Kırşehir TSO ile çalışmaları gerçekleştiren Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 5 Yıldızlı oda olma yolunda ilerlediği gözlemlendi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021