Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ATSO 27. Yapı fuarına katıldı

ATSO 27. Yapı fuarına katıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 29.10.2014 - 9:52

ATSO 27. Yapı fuarına katıldı

ATSO 27. Yapı fuarına katıldı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) üyelerini bu yıl Başkent’te düzenlenen bölgenin en büyük yapı fuarına katılımını sağladı.

Bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle bir araya getirmektedir.

Yeni fuar alanı Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda 12.000 m2’lik alanı, 300 katılımcı firma ve her yıl ağırladığı 30.000’e yakın ziyaretçisi ile Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara bölgenin en büyük yapı buluşmasıdır.

ATSO üyelerini bölgenin en büyük yapı fuarına katılım sağlamalarını sağlayan ve üyelerini bu tür fuarlarla her zaman buluşturacaklarını belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “Geçtiğimiz yıllarda %20 büyüyerek 12.000 m2 alanda düzenlenen fuar, 200’ü aşkın katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi ve 30.000 ziyaretçisiyle 27 yıldır bölgesinin lideri olmaya devam ediyor.

Bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olan Yapı Fuarı, başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımcıları sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak fırsatlar sunuyor. Bizlerde pazarların aynası olan bu organizasyonlara katılım sağlamaya önem veriyoruz. Bugüne kadar onlarca fuara üyelerimizin ücretsiz olarak katılımını sağladık. Firmalarımızın ve üyelerimizin büyümesini sağlamak bizim asli görevlerimizden birisi olmakla beraber onların yanında olmakta temel amacımızdır.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı olarak yapının tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örneklerin karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği, uygulamadaki çözüm önerilerini uzman görüşleri ile değerlendirme fırsatı sunan, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlayan Yapı Fuarına katılım sağlayan üyelerimizi takdir ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021