Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Alaboyun kimlere mesaj gönderdi?

Alaboyun kimlere mesaj gönderdi?

A - +

Aksaray Haberleri - 11.11.2014 - 19:48

Alaboyun kimlere mesaj gönderdi?

Alaboyun kimlere mesaj gönderdi?

AKP Milletvekili Alaboyun’un, Ortaköy İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada; “bizim sırtımızdan prim yapmaya kalkmayın. Bizi kötüleyerek bir yere varamazsınız” sözleri ile kimlere mesaj gönderdiği merak uyandırırken, AKP içerisindeki kavganın vehametini de ortaya koydu.
Alaboyun kimlere mesaj gönderdi?
AKP Ortaköy İlçe Kongresi’nde en dikkat çeken noktalardan birisi, AKP Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun’un konuşması oldu.
Diğer milletvekilleri İlknur İnceöz ve Ruhi Açıkgöz’den sonra konuşan Alaboyun, belki de ilk kez dış siyaset ve genel siyaset yerine iç siyaset konuştu. Kısa konuşmasında Ortaköy-Kırşehir arasındaki yola değinen AKP Milletvekili Alaboyun bu konuda yine AKP den ihraç edilerek MHP den tekrar seçilen Ortaköy Belediye Başkanı Mahmut Ütük’ü suçladı. Ütük’ü kamulaştırma yapmamakla suçlayan ve bunu da kasıtlı yaptığını ima eden Alaboyun’un konuşmasının son cümlesi ise oldukça ilginçti.
Konuşmasını; “salonda aday adayı arkadaşlarımızın çokluğunu görüyorum. Bu sevindirici. Ancak, geçtiğimiz genel seçimde olduğu gibi bu seçimde de bizim aleyhimize konuşularak bizim sırtımızdan prim yapmaya çılışıyor bazı arkadaşlar. Bunlar kulağımıza geliyor. Bizi sevebilirsiniz. Sevmeyebilirisiniz de. Ancak bizim aleyhimize konuşarak, bizi kötüleyerek prim yapamazsınız” sözleriyle bağlayan AKP Milletvekili Alaboyun’un kimleri kastettiği merak konusu olurken, Alaboyun’un sözleri AKP içerisinde kavganın ne kadar ciddi olduğunu da bir kez daha gözler önüne serdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021