Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaraylı İş Adamlarından Turistik Gezi

Aksaraylı İş Adamlarından Turistik Gezi

A - +

Aksaray Haberleri - 20.08.2014 - 14:49

Aksaray Girişimci İşadamları Derneği (AGİAD), yurt içi gezileri kapsamında Batı Karadeniz'in incisi Safranbolu ve Amasra'ya aileli gezi düzenledi.

Aksaray Girişimci İşadamları Derneği (AGİAD), yurt içi gezileri kapsamında Batı Karadeniz’in incisi Safranbolu ve Amasra’ya aileli gezi düzenledi.

Aksaray Girişimci İşadamları Derneği (AGİAD), yurt içi gezileri kapsamında Batı Karadeniz’in incisi Safranbolu ve Amasra’ya aileli gezi düzenledi. İş adamları ve ailelerinin oluşturduğu 30 kişilik grup, Safranbolu’nun doğal ve tarihi güzelliklerini görme fırsatı buldu.

Selçuklulardan sonra Osmanlı sarayına önemli şahsiyetler kazandıran şehir özellikle günümüze kadar korunan mimarisi ile UNESCO’nun kültür mirası yerlerinde bin 500 tescilli eseri ile önemli bir yer tutuyor. Şehir Türk ve Osmanlı yaşam tarzı ve sosyal hayatından önemli izleri taşıması yanı sıra demir işçiliği, tahta yontmacılığı ve taş mimarisi konularında eşine az rastlanır eserler barındırıyor.

Geziye katılan iş adamları, ilin tanıtımı ve pazarlamasında önemli bir yer edinen Safranbolu’nun Karabük’ün bir ilçesi olmasına rağmen turizm ve ticari gelirler açısından ön plana çıkması üzerinde durdu. Akrasay’ın konakları, vadileri, mağaraları, hediyelik eşya ve yeme içme seçenekleri ile o noktaya gelebileceği değerlendirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021