Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’da Uyuşturucuya Karşı “Narko Timler” Oluşturuldu

Aksaray’da Uyuşturucuya Karşı “Narko Timler” Oluşturuldu

A - +

Aksaray Haberleri - 26.09.2014 - 9:51

Aksaray'da Uyuşturucuya Karşı "Narko Timler" Oluşturuldu

Aksaray’da Uyuşturucuya Karşı “Narko Timler” Oluşturuldu

Aksaray’da öğrencilerin uyuşturucu batağından uzak tutulması kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü, okul önlerinde görev alacak “Narko Timleri” kurdu.

Özellikle lise ve dengi okullarda giriş çıkış saatlerinde, ara teneffüs saatlerinde görev alan Narko Timleri, öğrencileri ve okul çevresindeki tüm şahısları tek tek arayarak kontrol altında tutuyor. Park, bahçe ve internet kafeleri an be an takip eden Narko Timleri, şüpheli gördüğü öğrencileri arıyor, GBT sorgulamasını yapıyor ve gerekirse bölgeden uzaklaştırıyor. Yunus ekiplerinin de görev aldığı Narko Timleri, eğitim öğretim dönemi boyunca okullarda bulunacak.

Konuyla ilgili bilgi veren İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, gençleri her türlü tehditten uzak tutmak amacıyla Narko Timlerin kurulduğunu belirterek, “İçişleri Bakanlığımızın talimatı ile harekete geçtik. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü olarak buradaki amacımız gençliğimizi her türlü tehditlerden, madde bağımlılığından kurtarmak için okul önlerinde Narko Timleri kurduk. Uygulamamız geniş çaplı çalışmalarla devam edecek. Uyuşturucuya kesinlikle geçit verilmeyecek” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021