Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’da Mavi Kapak Kampanyasıyla Tekerlekli Sandalye Alındı

Aksaray’da Mavi Kapak Kampanyasıyla Tekerlekli Sandalye Alındı

A - +

Aksaray Haberleri - 26.08.2014 - 16:01

Aksaray'da Mavi Kapak Kampanyasıyla Tekerlekli Sandalye Alındı

Aksaray’da Mavi Kapak Kampanyasıyla Tekerlekli Sandalye Alındı

Aksaray’da “Mavi Kapak” kampanyası kapsamında toplanan kapaklarla, ihtiyaç sahibi engelliye tekerlekli sandalye hediye edildi.

Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi’nce yürütülen kampanya kapsamında toplanan kapaklarla alınan tekerlekli sandalye, yürüme engelli Emine Cengiz’e verildi.

Aksaray Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Irmak, yaptığı konuşmasında, kampanyanın engellilerin yüzünü güldürdüğünü söyledi.

Şimdiye kadar toplanan kapaklarla 62 tekerlekli sandalye temin edildiğini aktaran Irmak, “Kampanyaya, Aksaray halkının da duyarlılık göstermesiyle toplanan Mavi kapaklar ihtiyaç sahibi engellilerimize umut ışığı olmaya devam ediyor. Okullar, iş yerleri, hastaneler gibi birçok yerde toplanan Mavi kapaklar ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye olarak dönüyor. Gençlik merkezimizin öncülüğünü yapmış olduğu bu kampanya da son olarak ihtiyaç sahibi Emine Cengiz teyzemize tekerlekli sandalyesini vererek yüzünde bir tebessüme vesile olduk. Kampanyamız devam edecektir” diye konuştu.

Engelli Emine Cengiz ise tekerlekli sandalyeye sahip olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021