Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’da Hayvanlara Kulübe Kampanyası

Aksaray’da Hayvanlara Kulübe Kampanyası

A - +

Aksaray Haberleri - 08.11.2014 - 12:14

Aksaray’da Hayvanlara Kulübe Kampanyası

Aksaray’da Hayvanlara Kulübe Kampanyası

Aksaray’da Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (DOHAYKO) tarafından ‘Bir Can Bir Kulübe’ kampanyası başlatıldı. Kampanya çerçevesinde bakım evinde bulunan köpeklere soğukta üşümemeleri için kulübe yaptırılıyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Hayvan Hakları Federasyonu Aksaray Şube Başkanı ve Doğayı ve Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (DOHAYKO) Şube Başkanı Cemal Doğan, amaçlarının kış mevsiminde hayvanları soğuktan korumak olduğunu belirterek, “Aksaray’da hayvan severler olarak ‘Bir Can Bir Kulübe’ kampanyasını başlattık. Bu kampanya kapsamında ilgi epey fazla oldu. Kampanya kapsamında şu anda ilk olarak 2 tane kulübemizi yaptırdık ve bakım evine teslim ettik. Biz bu kampanyayı hayırseverlerle yürütüyoruz. Hayırseverlere sosyal medya üzerinden ulaşıp yayın yaptık. Kulübelerimizi yapacak uygun fiyatta bir marangozu da bulduk. Onun adresini hayırseverlerimize vererek oradan kulübeyi yaptırıyoruz. Şu anda 2 tane yapıldı. Ayrıca 2-3 tane daha siparişimiz var. Amacımız özellikle yavrularımızı, hasta yavrularımızı, anneli yavrularımızı kardan, soğuktan ve yağmurdan korumak” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021