Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’da Gazze İçin Yürüyüş

Aksaray’da Gazze İçin Yürüyüş

A - +

Aksaray Haberleri - 08.08.2014 - 19:52

Aksaray’da, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından İsrail’in Gazze’ye yönelik yaptığı saldırılar yürüyüşle protesto edildi.

Aksaray’da, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından İsrail’in Gazze’ye yönelik yaptığı saldırılar yürüyüşle protesto edildi.

Aksaray’da, Anadolu Gençlik Derneği (Agd) tarafından İsrail’in Gazze’ye yönelik yaptığı saldırılar yürüyüşle protesto edildi.

Ulu Camii önünde akşam saatlerinde toplanan Agd üyeleri, ellerinde Gazze destekli pankartlarla yürüyüşe geçti. Emniyet güçlerinin yoğun güvenlik önlemleri aldığı yürüyüşe vatandaşlar da destek verdi. Çoluk çocuk, kadın erkek demeden ellerine pankart alan vatandaşlar ‘Kahrolsun İsrail’ sloganları atarak Kurşunlu Camii’ne kadar yürüdü. Burada Agd Yönetimi adına bir konuşma yapan Ramazan Özbek, “İsrail’in 8 Temmuz’dan itibaren şiddetini artırarak sürdürdüğü saldırılarda şehit olan Müslümanların sayısı 2 bini aştı. Yaralıların sayısı ise 10 bin civarında. Şehitlerin ve yaralıların çoğunluğunu kadın ve çocuklar teşkil ediyor. Öte yandan küresel terör örgütü İsrail sağlık merkezlerini, ambulansları, okulları ve camileri de vurmayı sürdürüyor. Binlerce yer bombardıman edilmişken, 30 binden fazla evde hasarlı vaziyette. Başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede 20 gündür yapılan tüm gösterilere, basın açıklamalarına, demeçlere karşı İsrail kadın ve çocukları öldürmeye devam ediyor” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021