Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’da Cumhurbaşkanlığı Zaferi Coşku İle Karşılandı

Aksaray’da Cumhurbaşkanlığı Zaferi Coşku İle Karşılandı

A - +

Aksaray Haberleri - 11.08.2014 - 15:10

AKSARAY’DA CUMHURBAŞKANLIĞI ZAFERİ COŞKU İLE KUTLANDI

AKSARAY’DA CUMHURBAŞKANLIĞI ZAFERİ COŞKU İLE KUTLANDI

Aksaray’ın Cadde ve sokaklarında oluşan yüzlerce araç konvoyunda renkli görüntüler yaşandı. 7’den 70’şe sokaklara dökülen vatandaşlar Başbakan Erdoğan’ın 12.Cumhurbaşkanı olmasını büyük bir coşku ile kutladılar

Aksaray halkı daha önceki seçimlerde olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de damgasını vurdu.

Aksaray’da sandık başına giden seçmenler kesin olmayan sonuçlara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a % 74 gibi yüksek bir oranla destek verdiler.

Seçim sonuçlarının açıklanması ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye genelinde % 52’nin üzerinde oy alması üzerine tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da seçmenler sokaklara dökülerek Cumhurbaşkanlığı zaferini kutlamaya başladılar.

Aksaray’da ise binlerce vatandaş hem araçlarıyla konvoy oluşturdular hem de evlerinin balkonlarından konvoylara el sallayarak zaferi kutladılar.

Ak parti Aksaray teşkilatının önü ise adeta düğün evi gibiydi. Zaferin coşkusu ile partiye akın eden vatandaşlar müzik eşliğinde halaylar çekip, oynadılar ve gece geç saatlere kadar doyasıya eğlendiler.

Aksaray’ın Cadde ve sokaklarında oluşan yüzlerce araç konvoyunda renkli görüntüler yaşandı. 7’den 70’şe sokaklara dökülen vatandaşlar Başbakan Erdoğan’ın 12.Cumhurbaşkanı olmasını büyük bir coşku ile kutladılar.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021