Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’a Yeni Otobüs Durakları

Aksaray’a Yeni Otobüs Durakları

A - +

Aksaray Haberleri - 18.10.2014 - 16:12

Aksaray'a Yeni Otobüs Durakları

Aksaray’a Yeni Otobüs Durakları

Aksaray Belediyesi, eskiyen yıpranan yolcu bekleme duraklarının yanı sıra, TOKİ bölgesinde yeni açılan otobüs hattında belirlenen noktalara yolcu bekleme durağı kuruyor.

Aksaray Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım güzergahlarında, yolcuların bekleme süresi boyunca çevre ve hava şartlarından etkilenmemesi için yolcu bekleme durakları kurmaya başladı. TOKİ bölgesinde 4 ve 5 etap yerleşim bölgelerinde yeni açılan otobüs hattı güzergahına kurulan Yolcu Bekleme Durağı, faal olarak kullanılmaya başlandı.

Yeni bekleme duraklarının kullanmaya başlayan vatandaşlar, kendilerine sunulan hizmetten dolayı teşekkür ederek, “TOKİ bölgesinde ulaşıma açılan bu güzergahta otobüs beklerken zaman zaman yağmura yakalanarak ıslanıyorduk. Önümüzde kış mevsimi var. Kış mevsimi öncesinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı öncesinde bu durakların buraya yerleştirilmesi bizleri memnun etti. Bize bu hizmeti sunan Sayın Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Polis Meslek Yüksek Okulu karşısında ve Mercedes Benz Fabrikası otobüs hattı güzergahına yeni bekleme durakları kurulurken öte yandan merkezde yıpranan bazı bekleme durakları da yenileriyle değiştirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021