Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray SGK’dan Borcu Olmayan Belediyeye Plaket

Aksaray SGK’dan Borcu Olmayan Belediyeye Plaket

A - +

Aksaray Haberleri - 23.10.2014 - 15:16

Aksaray SGİM’den Borcu Olmayan Belediyeye Plaket

Aksaray SGİM’den Borcu Olmayan Belediyeye Plaket

Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Saffet ÇALIŞKAN, daha önce iftar yemeğinde Sosyal Güvenlik Prim borcu bulunmayan Belediyelerin Başkanlarına plaket verdiklerini ancak bazı Belediye Başkanlarının katılamadıklarını ifade ederek, Sosyal Güvenlik Prim borcu bulunmayan Gülağaç İlçe Belediye Başkanı Faruk TEĞMEN’ e plaket verdi.

Ardından Ihlara Beldesinde 6552 sayılı Kanun kapsamında, Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçları, ödeme süreleri, taksitlendirmeler ve uygulamalar hakkında vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunuldu.

Katılımcıların soruları cevaplandırılarak, sağlık güvencesi olmayan ve gelir testine tabi olanların mutlaka gelir testi yaptırmaları Genel Sağlık Sigortası borç asıllarının 1 Haziran 2015’e kadar peşinen ödenmesi halinde gecikme cezası ve gecikme zammı alacaklarının tamamından vaz geçileceği hususlarına dikkat çekildi.

Dönüşte eski Kurum mensubumuz olan Ihlara Belediye Başkanı İsmail YILMAZ’ ı ziyaret eden İl Müdürü Çalışkan, borcu olan tüm kurum ve vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını ifade etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021