Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray saat kulesi sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor

Aksaray saat kulesi sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor

A - +

Aksaray Haberleri - 01.11.2014 - 13:05

AKSARAY SAAT KULESİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIM REKORU KIRIYOR

AKSARAY SAAT KULESİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIM REKORU KIRIYOR

SAAT KULESİ VATANDAŞLARIN İLGİ ODAĞI OLDU

Vatandaşlar, günün her anında Saat Kulesi önünde fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaşıyorlar

Aksaraylı vatandaşların büyük çoğunluğunun meydanda bulunan su topu yerine saat kulesi yaptırılmasını talep etmeleri üzerine, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından meydana yaptırılan modern saat kulesi, hem şehre renk kattı hem de vatandaşların ilgi odağı oldu.

Hükümet meydanında Kurşunlu cami karşısına yapılan saat kulesi tüm Aksaraylılar tarafından memnuniyetle karşılanırken, ayrıca ışıklandırma sistemi ile şehre ayrı bir renk ve hava kattı.

Aksaraylı vatandaşlar, saat kulesinin şehre çok yakıştığını ve ayrı bir hava kattığını belirterek memnuniyetlerini şu şekilde dile getirdiler.

“Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Saat kulesi çok güzel oldu. Aksaray’ımızın böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. Başkanımızın yaptığı bütün hizmetleri takip ediyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz.”

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise vatandaşlara gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ederek “Aksaray’ımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Değerli hemşerilerimizin duaları ve desteği ile inşallah en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.”Dedi

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021