Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray Chp’den Siyah Çelenk Eylemi

Aksaray Chp’den Siyah Çelenk Eylemi

A - +

Aksaray Haberleri - 21.10.2014 - 18:25

Aksaray Chp'den Siyah Çelenk Eylemi

Aksaray Chp’den Siyah Çelenk Eylemi

Aksaray Adliyesi’ne ellerinde çelenkle yürüyerek gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Doğan Koşar ve partililer, Adliye önüne üzerinde ‘Adaletin Kara Günü’ yazılı siyah çelenk bıraktı. Emniyetin geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen siyah çelenk eyleminde bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Doğan Koşar, “Bu kitlesel bir eylem değil. Bu genel merkezimizin sembolik bir eylemi.
Tüm Türkiye genelinde 17 Aralık ve 25 Aralık soruşturmalarının takipsizlikle sonuçlandırılması nedeniyle hukuk devletine sahip çıktığımızın bir göstergesidir.
Bu nedenle de bu sembolik bir eylem. Bu kararlarla rüşvet Türkiye’de meşrulaştırılmaya çalışılmıştır. Bu yapılan eyleme hukuk devleti adına isyan ediyoruz.
Biz üstünlerin hukukunu değil, hukukun üstünlüğünü istiyoruz” dedi. Konuşmanın ardından CHP’liler ‘Adalet istiyoruz’ diye bağırarak olaysız bir şekilde adliye önünden ayrıldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021