Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray Belediyespor Voleybol Takımı Kilisi 3- 0 Yendi

Aksaray Belediyespor Voleybol Takımı Kilisi 3- 0 Yendi

A - +

Aksaray Haberleri - 11.11.2014 - 14:58

AKSARAY BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI KİLİSİ 3- 0 YENDİ

AKSARAY BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI KİLİSİ 3- 0 YENDİ

Aksaray Belediyespor Voleybol takımı ile 7 Aralık Kilis Üniversitesi Voleybol takımı karşı karşıya geldi. Nefes kesen karşılamada üstünlüğünü her sette koruyan temsilcimiz rakibi setlerde 3-0 yenmesini bildi.

Atatürk Kapalı Spor Salonunda başlayan karşılamada Aksaray Belediyespor Voleybol takımı oyuncuları koordineli bir oyun sergiledi. Karşı rakibin hatalarını kendi lehine çeviren temsilcimiz Aksaray Belediyespor Voleybol takımı setlerde hep üstünlük sağladı ve bunu skora yazdırdı. 7 Aralık Kilis Üniversitesi Voleybol takımı karşısında rahat bir oyun sergileyen Voleybol takımımız oyunu 3-0 kazandı.

Karşılaşmayı belediye meclis üyeleri ve eşi Hasibe Yazgı ile birlikte izleyen Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, karşılaşma sonrasında takım oyuncularının sevincine ortak olarak, takımı başarısından dolayı kutladı.

Aksaray Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Durmuş Sönmez, takımın iyi bir oyun sergilediğini söyleyip rakibi kolaylıkla geçtiğini belirtti. Takımda sakat ve eksik oyuncu olmasına rağmen takım oyuncularının iyi bir performans sergilediğini belirten Şube Başkanı Sönmez bu yılki hedefin 2. Lig olduğunu vurguladı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021