Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Aşure Dağıttı

Aksaray Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Aşure Dağıttı

A - +

Aksaray Haberleri - 04.11.2014 - 19:52

Aksaray Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Aşure Dağıttı

Aksaray Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Aşure Dağıttı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Muharrem Ayı münasebetiyle Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar ile birlikte üniversite öğrencilerine aşure ikramında bulundu.
Muharrem Ayı’nın 10. gününe isabet eden Aşure Günü nedeniyle Aksaray Belediyesi öncülüğünde Aksaray Üniversitesi’nde aşure programı düzenlendi. ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar ile birlikte kampüs içerisinde aşure dağıtımının yapıldığı Kredi Yurtlar Kurumuna geçen Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı üniversiteli öğrenciler alkışlarla karşıladı.
Muharrem Ayı’nın dostluk ve kardeşliği temsil ettiğini belirten Başkan Yazgı, üniversite öğrencilerine hitaben yaptığı konuşmada “Burada Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Acar ile sizlere kendi ellerimizle aşure dağıtmak istiyoruz. Bununla beraber hazır burada iken belediyemizle ilgili sorularınız ya da sorunlarınız varsa bana iletebilirsiniz. Böyle bir sohbet imkanımız olabilir. Herkese şimdiden afiyet olsun” dedi. Soru sormak isteyen üniversitelileri esprili bir üslupla davet eden Rektör Mustafa Acar, “Söylemedi demeyin! Belediye Başkanımız her zaman ayağınıza gelmez. Gelmişken ve yakalamışken sorularınızı sorun. Sonra da bana hocam ulaşım sorunları demeyin” ifadelerini kullanarak öğrencilerin rahatlıkla sorularını sorabileceğini dile getirdi.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve ASÜ Rektörü Mustafa Acar, kendi elleriyle öğrencilere aşure ikramında bulundu. Üniversiteli öğrenciler, ikram edilen aşureden dolayı Başkan Yazgı ve Rektör Acar’a teşekkür etti.
Öğrencilerin masasına konuk olan Başkan Yazgı ve Rektör Acar üniversiteli gençlerle bir süre sohbet etti. Öğrenciler özellikle ulaşım konusunda hafta içinde herhangi bir sıkıntı yaşanmamasına rağmen hafta sonunda yaşanan aksaklıkları dile getirdi. Başkan Yazgı, belediye olarak ulaşım noktasında çözülmesi gereken her türlü sorunun çözüleceği mesajını verdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021