Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray Belediyesi Kurban Bağışlarını Ulaştıracak

Aksaray Belediyesi Kurban Bağışlarını Ulaştıracak

A - +

Aksaray Haberleri - 25.09.2014 - 16:41

Aksaray Belediyesi Kurban Bağışlarını Ulaştıracak

Aksaray Belediyesi Kurban Bağışlarını Ulaştıracak

Aksaray Belediyesi’nin, Afrika ülkesi Mali Cumhuriyeti’nde bulunan Müslümanlara hayırseverlerin yaptığı kurban bağışlarını ulaştıracağı bildirildi.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Verenel Derneği Aksaray şubesi ile birlikte düzenlenecek yardım faaliyetinde, toplanacak kurban bağışlarının Mali’ye ulaştırılacağı belirtildi.

Aksaray’ın tanıtımına katkı sağlamak ve Müslümanlara yardımcı olmak amacıyla düzenlenen etkinliğe destek verileceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Aksaray Belediyesi, Afrika ülkesi Mali Cumhuriyetinde bulunan Müslümanlara, hayırseverlerin yaptığı kurban bağışlarının ulaştıracak. Yaklaşan Kurban Bayramı’nda, Malili Müslümanlar ile Aksaray halkı arasında kardeşlik köprüsü kurmak amacıyla bu faaliyetler yapılmaktadır. Burada yapılacak yardım faaliyeti ile birlikte Malili Müslümanların yaşadığı sıkıntıların bir nebze de olsa hafifletilmesi amaçlanmaktadır.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021