Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray Barosun’da başkanlık kulisleri başladı

Aksaray Barosun’da başkanlık kulisleri başladı

A - +

Aksaray Haberleri - 26.08.2014 - 16:36

Aksaray Barosun’da başkanlık kulisleri başladı

Aksaray Barosun’da başkanlık kulisleri başladı

Aksaray Barosu’nun Ekim ayında yapılacak başkanlık seçimleri için kulisler başladı. Baro Başkanlığı için Levent Bozkurt, İlyas İlhan ve Zekeriya Alan’ın yarışacağı öğrenildi.
Baro’da başkanlık kulisleri başladı
Aksaray Barosu’nun Ekim Ayı içerisinde yapılacak olan Başkanlık Seçimleri için başkan adaylarının kulisleri başladı.
Halen Başkanlık görevini yürüten Levent Bozkurt, İlyas İlhan ve Zekeriya Alan’ın başkanlık için yarışacağı öğrenilirken, baro seçimleri ile ilgilenen çevrelerde de başkan adayları bir siyasi görüşe maledilmeye başlandılar.
Yarışacak adaylar ile ilgili söylentilerde 2015 Genel Seçimlerde MHP den Milletvekili Adayı olması da beklenen Levent Bozkurt sağ (Milliyetçi) kesimin adayı. Adaylardan İlyas İlhan ise, kardeşinin Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı olması nedeniyle Muhafazakar kesimin adayı olarak nitelendiriliyor. Bir diğer aday Zekeriya Alan ise sol kesimin adayı olarak lanse ediliyor.
Ancak, İlyas İlhan ve Zekeriya Alan’a yakın isimler her iki adayın da ne muhafazakar kesim ne de sol kesim adayı olarak başkan adayı olmadıklarını, Baroyu en iyi biçimde temsil edebilmek için bütün avukat arkadaşlarının adayı olarak çıktıklarını iddia ediyorlar.

Baro Başkanlığı seçimlerinin oldukça çekişmeli geçeceğine kesin gözüyle bakan avukatlar ise 3 başkan adayının çıkması ve kulis faaliyetlerinin erken başlamasının da seçimlerin çekişmeli geçeceğinin göstergesi olduğunu belirtiyorlar.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021