Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » AKFOD’lu Fotoğrafçılar Türkiye’ye Damgasını Vuruyor

AKFOD’lu Fotoğrafçılar Türkiye’ye Damgasını Vuruyor

A - +

Aksaray Haberleri - 06.11.2014 - 10:50

AKFOD’lu Fotoğrafçılar Türkiye’ye Damgasını Vuruyor

AKFOD’lu Fotoğrafçılar Türkiye’ye Damgasını Vuruyor

AKFOD yönetim kurulu üyeleri Fahri Tunç, İbrahim İnel, Zeki Seferoğlu, Atilla Güçsav ve diğer üyelerden oluşan yaklaşık 40 kişilik fotoğrafçı ekibi, Geçtiğimiz günlerde Bolu Yedigöller’e gezi programı düzenledi.
AKFOD üyeleri Bolu, Yedigöller, Gölcük, Mudurnu ve çevresinde birbirinden güzel ve ilginç fotoğraflar çektiler. Fotoğraf sanatı sayesinde çok güzel bir ekip oluşturduklarını belirten AKFOD’lu yöneticiler yaptıkları ortak açıklamada tüm fotoğraf severlere çağrıda bulunarak şunları söylediler “AKFOD olarak yıl içerisinde yapacağımız çalışmalarla Aksaray’ı İli içinde ve il dışında temsil etmeye devam edeceğiz. Fotoğrafa kültürel bir değer olarak bakan, sanata ve sanatçıya değer veren herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız. AKFOD olarak Aksaray’da yaşayan bütün fotoğraf severleri eğitimler almak ve birlikte fotoğraf çekmek için bekliyoruz. . “dediler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021