Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti’de nefesler tutuldu

Ak Parti’de nefesler tutuldu

A - +

Aksaray Haberleri - 09.11.2014 - 20:55

Ak Partide nefesler tutuldu

Ak Partide nefesler tutuldu

Aksaray İl başkanlığına isimleri geçen ve aday olan isimler arasına yeni bir isim daha eklenerek yarış devam ediyor. Ak Parti genel merkezi acaba kimi seçecek. Hatırlanacağı gibi İl Merkezinde isimleri gecen Yılmaz İlhan, Şaban Bostan, Hüseyin Altınsoy, İsmail Biçen, Abdulkadir kartay isimlerine yeni olarak Süleyman Canbulut katıldı. Kulislerde konuşulan ancak aday olmamış olan birçok isim de “ acaba bu adaylardan biri olmaz da bize sıra gelir mi” düşüncesiyle beklemedeler.
Ancak bu Ak Parti siyasetinde ne kadar yer bulur bilinmez ama pek prim yapacağa da benzemiyor açıkçası. Ak Parti içinde konuşulan ve her şeye rağmen en şanslı görünen isimlere bir bakalım…
İsmail Biçen: Teşkilata uzak değil sevilip sayılan ve partiye emek vermiş bir isim. Güçlü bir aday.
Yılmaz İlhan: Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yapıyor. Teşkilat tarafından çok sevilen ve başkan olmasına kesin gözüyle bakılan bir isim.
Süleyman Canbulut: Eski Demokratlardan yeni bir Ak Partili olmasına rağmen her ne kadar Belediye meclis üyeside olsa il başkanlığına teşkilat ve delegeler tarafından pek sıcak bakılmıyor. Olası adaylardan bir tanesi.
Ak Parti Genel Merkezi’nin İl başkanını belirleme çalışması büyük ölçüde bitmiş olduğu edinilen bilgiler arasında. Acaba sizce bu adaylardan hangisi başkanlık biletini alacak? Kulağımıza gelen bir diğer bilgi ise, adaylardan bir tanesinin bir adım önde olduğu yönünde. Çok yakında açıklayacağımız bu aday’ın sürpriz yaparak il başkanı olacağı bu yüzden şimdilik gizli tutulduğu ve ilçe kongrelerine müteakip isminin ortaya çıkacağı edinilen bilgiler arasında.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021