Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti İl Başkanı Yıldırıcı, Cumhuriyetin 91’nci Yıldönümünü Kutluyoruz

Ak Parti İl Başkanı Yıldırıcı, Cumhuriyetin 91’nci Yıldönümünü Kutluyoruz

A - +

Aksaray Haberleri - 28.10.2014 - 14:07

“Cumhuriyetin 91’nci Yıldönümünü Kutluyoruz”

“Cumhuriyetin 91’nci Yıldönümünü Kutluyoruz”

Türkiye, eşsiz fedakârlıklar sonucu birlik ve beraberlik içerisinde kurduğu Cumhuriyeti demokrasiyle taçlandırmayı başarmış bir ülkedir. Cumhuriyet, bizim için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi, toplumsal ve siyasal değişim projesidir diyen AK Parti İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı, Cumhuriyetin 91’nci yıldönümünü kutluyoruz, dedi.

Böyle günlerimizde millet olarak her zamankinden daha fazla kenetlenmemiz gerekmektedir diyen İl Başkanı, ortak duygu birliği ile kutlanan Cumhuriyet Bayramı, bu topraklar üzerinde yaşayan herkesin bayramıdır. 91 yıl önce Birinci Dünya Savaşı ve İstiklal Savaşı’ndan harap vaziyette çıkan Türkiye, bugün güçlü ekonomisi, insan haklarına dayalı demokratik rejimi, dinamik nüfusu ve hepsinden önemlisi devlet ve milleti birbiriyle kaynaştırmayı başaran yönetim anlayışıyla saygın ve güçlü bir ülke haline gelmiştir.

Öncelikle hemşehrilerimizin, ülkemizin ve aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, önce Meclisi ardından da Cumhuriyeti kurarak bize emanet eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Şehit ve Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Cumhuriyetimizin 91. yılının ülkemize için kardeşlik, huzur, barış, refah ve mutlulukla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum, dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021