Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » AK Parti Eskil İlçe Başkanlığına Kendi İçinden Bir Aday Daha

AK Parti Eskil İlçe Başkanlığına Kendi İçinden Bir Aday Daha

A - +

Aksaray Haberleri - 31.10.2014 - 19:06

AK Parti Eskil İlçe Başkanlığına Kendi İçinden Bir Aday Daha

AK Parti Eskil İlçe Başkanlığına Kendi İçinden Bir Aday Daha

AK Parti Eskil Gençlik Kolları Başkanı Bayram Yalvaç 16 Kasım’da yapılacak Eskil İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.
Yalvaç yaptığı açıklamada; 1983 dogumlu olan Bayram Yalvaç 2003 yılından bu yana Ak parti ile iç içe olup partimizin bütün faliyetlerinde yer aldım ayrıca 2010 yılından bu yana Eskil Ak parti ilçe gençlik kolları başkanlıgı görevi yapmaktayım görevimi en güzel şekilde Eskil halkına ve partime bir genç girişimci olaraktan ifaa etmekteyim bu yuzden en güzel şekilde yürütmüş oldugum gençlik kolları başkanlıgından Ak partimize ve Eskilimize hizmetlerinimin devamını sürdürmek üzere 16 kasım 2014 tarihinde gerçekleşecek olan 5. olağan kongrede Ak parti Eskil ilçe başkanlıgına adayım. Eskil ilçemizde ak parti kongrelerine başladıktan sonra bire bir görüşmeler neticesinde Eskil halkının ve gençlik kollarında bulunan arkadaşlarımın dogrultusunda bu kararı almış bulunmaktayız. Herşeyin iyisine en iyisine layık olan siz Eskilliler ve Ak partililer amacımız ilçemizi sadece teknik anlamda imar etmek olmayıp gerek ekonomik kültürel gerek sosyal anlamda size en güzelini sunmaktır. görev bize nasip olması durumda her kesmi kucaklayacak gücümüze güç katacak kadını ile genci ile yaşlısı ile iyi bir yönetim oluşturacaz. Bizim sevdamız ak partiye ve eskil halkınadır dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021