Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti Aksaray İlçe başkanı Gizlencinin işi zorlaştı

Ak Parti Aksaray İlçe başkanı Gizlencinin işi zorlaştı

A - +

Aksaray Haberleri - 09.11.2014 - 21:24

Ak Parti Aksaray İlçe başkanı Gizlencinin işi zorlaştı

Ak Parti Aksaray İlçe başkanı Gizlencinin işi zorlaştı

AKP de ilçe seçimleri devam ederken bir yandan da Merkez İlçe Başkanlığı için kıyasıya yarış artarak sürüyor. Ayın 23 ünde yapılacak olan kongre için Ömer Gizlenci, Hamza Aktürk, Miray Koyuncu, Yunus Emre Aydın, Celalettin Kılıç ve Hamdi Toksan’da aday olduğu öğrenildi.

AKP Aksaray Teşkilatı’nda İlçe Kongreleri sürerken herkesin gözü kulağı Merkez İlçe Kongresi’nde.
İl Başkanı Fatih Yıldırıcı ve taraflarının adayı Ömer Gizlenci daha önce tekrar aday olduğunu açıklarken, karşısına çıkacak aday kamuoyunda Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın Adayı olarak değerlendiriliyor. Şu ana kadar Yazgı ve taraftarları tarafından herhangi bir aday ismi lanse edilmezken, Merkez İlçe Başkan Adaylığı için çeşitli isimlerin adı geçiyor ancak hiçbirisi şu ana kadar adayım demiş değil. Merkez İlçe Başkanlığı için Ömer Gizlenci’den sonra aday olduğunu açıklayan ilk isim Hamdi Toksan oldu.

AKP Merkez İlçe Başkan adaylarının Salı günü Genel Merkeze istişare amaçlı çağrılacakları da edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021