Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç, sessiz kalmamalıyız

AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç, sessiz kalmamalıyız

A - +

Aksaray Haberleri - 18.09.2014 - 7:56

AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç, sessiz kalmamalıyız.

AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç, sessiz kalmamalıyız.

AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Kılıç, AK Gençlik olarak uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıklardan gençlerimizi uzak tutmak ve tehlikeleri anlatarak kamuoyu oluşturmanın asli görevlerinden olduğunu bildirdi.

Kılıç yaptığı açıklamada, hızla yayılan ve ucuz olması nedeniyle tüketimi tahminlerden daha fazla olan bonzaiye ve benzeri uyuşturucu maddelerine karşı savaş açtıklarını belirtti. Son zamanlarda uyuşturucu maddelerinin ve özellikle bonzai maddesinin kullanımının artmasının kendilerini derinden üzdüğünü ifade eden Kılıç şunları kaydetti:

“AK Gençlik olarak uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıklardan gençlerimizi uzak tutmak ve tehlikeleri anlatarak kamuoyu oluşturmak bizlerin asli görevlerimizdendir. Eğer bu olaylar karşısında sessiz kalırsak daha nice kardeşlerimiz bu illet yüzünden yaşamlarını yitireceklerdir. Buradan öncelikle sivil toplum örgütlerine ve halkımıza bu konuda duyarlı olmalarını uyuşturucunun kötülüğünü ve büyüklüğünü gençlerimize anlatmalarını önemle rica ediyoruz. Kamuoyunun bu konu üzerinde daha fazla durmasını istemekteyiz. Genç kardeşlerimizin, ailelerimizin ve tüm halkımızın bu mücadeleye destek vereceğine inanıyoruz.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021