Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » İlçe Haberleri » Ağaçören Haberleri » AK Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

AK Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

A - +

Ağaçören Haberleri - 31.07.2019 - 11:03

AK Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı M. Emin Kılıç, İGM ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 31 Mart seçimlerinde halkın teveccühüyle kazanan İlçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Sarıyahşi İlçe Belediye Başkanı Fatih Ünsal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK heyet verimli geçen görüşmede, İlçeyi daha da geliştirecek fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra AK heyet ilçe merkezindeki vatandaşları ziyaret ederek hasbihal etti. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Cengiz Aydoğdu, sorunların çözümü için tek tek not aldı.

Ağaçören İlçe Başkanlığını ziyaret eden AK heyet burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir süre karşılıklı görüş alış verişinin ardından Ağaçören’den ayrılan AK heyetin son durağı Ortaköy Belediye Başkanlığı oldu.

Ortaköy’ü Gönül Belediyeciliği ile buluşturmak adına yerel seçimlerde gösterdikleri fedakarlık için İl Teşkilatına teşekkür eden Ortaköy İlçe Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir; “Şimdi daha çok çalışacağız. Ortaköy Kazanacak, Türkiye Kazanacak. Yaşanabilir bir Ortaköy hedefiyle çıktığımız yolda projeleri siz değerli Milletvekillerimiz, İl Başkanım ve teşkilatımızın desteğiyle uygulama zamanı. Bizleri ziyaret ederek onurlandırdığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Özdemir’den brifing alan Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise halkın menfaatine yönelik hazırlanacak olan her projenin altına imza atacağını vurgulayarak, “Seçimlerin kazananı halkımız olmuştur. Bundan sonra halkımıza en güzel hizmetleri getirmek için çalışacağız. Çalışmalarımızı her zaman istişare ederek ortak akılla yapacağız. Bizim tek meselemiz halka hizmet etmektir.” diye konuştu.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, birlik ve beraberliğin daim olması temennisinde bulunarak Başkan Özdemir’e görevinde başarılar diledi.

Bir süre karşılıklı fikir alış verişinin ardından AK heyet ilçe merkezindeki vatandaşları ziyaret etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021