Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » AGD Aksaray Şubesi Üniversiteli Gençlerle Tanışma Toplantısı düzenledi

AGD Aksaray Şubesi Üniversiteli Gençlerle Tanışma Toplantısı düzenledi

A - +

Aksaray Haberleri - 15.10.2014 - 22:54

AGD bu yıl üniversiteyi kazanan öğrencilerle tanışma toplantısı düzenledi.

AGD bu yıl üniversiteyi kazanan öğrencilerle tanışma toplantısı düzenledi.

AGD bu yıl üniversiteyi kazanan öğrencilerle tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıya katılan gençlerin gözlerindeki parıltı görülmeye değerdi. Şube Başkanı Sait Çelebi yaptığı konuşmada özellikle üniversite ortamının kişisel gelişim için son basamak olduğu ve böyle bir vaktin bir daha ele geçmeyeceği söyledi. Bu fırsatı değerlendirip zamanını boşa ve boş işlere harcamadan hem kişisel gelişimini hem de ahlaki olgunluğunu sağlamak için dernek faaliyetlerimizde gönüllü olarak çalışabileceklerini vurguladı. Necmettin Erbakan Hoca’nın AGD de görev alarak üniversiteyi bitiren bir gencimiz 4 fakülte bitirmiş gibidir. Sözüne vurgu yaptı.

AGD Aksaray Üniversite Başkanı Deniz Sevmiş ise yaptığı konuşmada özellikle bu sene yüzlerce öğrenciye barınma imkânı sağladıklarını ama asıl meselenin sosyo kültürel faaliyetle gençlerimizi, bir Alparslan, bir Fatih, bir Erbakan yapmak olduğunu söyledi. Bu yıl özellikle üniversite komisyonu olarak tüm üniversiteli kardeşlerimize dolu dolu bir sene geçirtecek faaliyetler hazırladıklarını ve üniversiteli arkadaşlarımızı bu faaliyetlerimizde bizle birlikte omuz omuza vererek uygulamaya koymak için davet diyorum.”dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021