Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Agd 40’ıncı Dönem Toplantısı Yapıldı

Agd 40’ıncı Dönem Toplantısı Yapıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 15.09.2014 - 10:16

Agd 40’ıncı Dönem Toplantısı Yapıldı

Agd 40’ıncı Dönem Toplantısı Yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Aksaray Şubesi 40. dönem açılış toplantısı gerçekleştirildi.
Bir otelde düzenlenen toplantıya başkanlık divanı üyeleri ve AGD de geçmiş dönemlerde çeşitli kademeler görev üstlenmiş davetliler katıldı. Yeni döneme yeni logoyla giren AGD’nin yeni dönem hedefleri gözden geçirildi.
AGD Aksaray Şube Başkanı Sait Çelebi yaptığı konuşmada, “Gençlik için çalışmak gerekiyor. Bir taşı kaldırmak için ne kadar çok el uzanırsa taş o kadar kolay kalkar. Gençlik çalışmaları içinde AGD Aksaray Şubesi olarak seferber olduk. Bu uğurda çalışmak isteyen bu işte benim de katkım olsun diyen herkesin maddi olsun kişisel olarak çalışma şeklinde olsun desteğini bekliyoruz. Özellikle son dönem çalışmalarımız büyük bir hız kazandı. Genç ve dinamik bir ekip kurduk. 40. dönemimizdeki bu ilk toplantımızı yaparken köklü bir teşkilat olduğumuzun ve üzerimize büyük bir yük yüklendiğinin farkındayız. Aksaray’daki gençlerimizin uyuşturucu, kumar, alkol gibi zararlı alışkanlıkların pençesine düşmesine razı değiliz. Biz önce ahlak ve maneviyat diyerek yola çıktık. Önce ailesine sonra vatanına ve milletine faydalı gençler yetiştirmek en büyük gayemizdir” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021