Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Abdulkadir Geylani derneği başkan Yazgı’yı ziyaret etti

Abdulkadir Geylani derneği başkan Yazgı’yı ziyaret etti

A - +

Aksaray Haberleri - 03.11.2014 - 15:27

ABDULKADİR GEYLANİ KUR’AN-I YAŞAMA ve YAŞATMA DERNEĞİNDEN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

ABDULKADİR GEYLANİ KUR’AN-I YAŞAMA ve YAŞATMA DERNEĞİNDEN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

Abdulkadir Geylani Kur’an-ı Yaşama ve Yaşatma Derneği yönetimi Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.

Eğitim ve kültürün yanı sıra Kuran ayetlerinin daha iyi anlaşılması sağlamak için kurulan Abdulkadir Geylani Kur’an-ı Yaşama ve Yaşatma Derneği yönetimi Başkan Yazgı’yı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular. Dernek Başkanı Mehmet Çağlayan, kurdukları derneğin amaç ve faaliyetlerini aktarırken üye sayılarının her geçen arttığını dile getirdi. İnsanlık adına hayırlı işler yapma amacı taşıdıklarını söyleyen Dernek Başkanı Mehmet Çağlayan ve yönetimi, Kur’an-ı yaşama ve yaşatmak için gece gündüz çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Kur’an yolunun hak yolu olduğunu söyledi ve Allahu Teala’nın Kuran ayetleri ışığında insanoğluna nasıl yaşaması gerektiği konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgiler verdiğini açıkladı. Başkan Yazgı, kendisini ziyaret eden dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken Belediye olarak her sivil toplum örgütüne eşit mesafede oldukları sözünü tekrarladı.

Abdulkadir Geylani Kur’an-ı Yaşama ve Yaşatma Dernek Başkanı Mehmet Çağlayan ve yönetimi kendilerini ağırlayan Başkan Yazgı’ya teşekkür ettiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021