SON DAKİKA

Yuvalar Isınıyor, Yüzler Gülüyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Yuvalar Isınıyor, Yüzler Gülüyor
17 Kasım 2018 - 12:31 | 33 kez okunmuş
Yuvalar Isınıyor, Yüzler Gülüyor

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği’nin 10 gün önce başlattığı Soba Yardımı etkinliği ilde kabul gördü ve kısa zamanda yuvalar ısınmaya, yüzler gülmeye başladı.
Her yıl ihtiyaç sahipleri için il ve ilçelerde dağıtılmak üzere düzenlenen faaliyet, yalnız yaşayan yaşlılar veya küçük çocukların olduğu aileler öncelenerek yürütülüyor.
Yardım faaliyeti ile ilgili açıklama yapan Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Önder ÖZKAN il genelinde ve yurtdışında yapılan faaliyetlerde Aksaray halkı olarak oldukça duyarlı bir duruş sergilendiğini söyledi. Halihazırda yerelde 7 yardım projesi yürüttüklerini ifade eden Özkan, projelere verilen destekten ötürü yetimler, öksüzler, ihtiyaç sahipleri ve hastalar adına tüm hayırseverlere teşekkür etti.
İlk olarak il merkezi ve Sultanhanı ilçesinde dağıtımların yapıldığını söyleyen Özkan, özellikle çocukların ve yaşlıların oldukça mutlu olduklarını ifade etti.
Soba yardımının devam ettiğini vurgulayan İHH Başkanı Özkan yardım etmek isteyenlerin facebook: İHH AKSARAY adresinden veya 05357338097 nolu telefondan kolaylıkla irtibat kurabileceklerini belirtti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray Genelinde Taziye Yasaklandı

Aksaray Genelinde Taziye YasaklandıAksaray’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında taziye

Altınsoy’dan, Sosyal Medya Düzenlemesi Açıklaması

Altınsoy’dan, Sosyal Medya Düzenlemesi AçıklamasıAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, TBMM’de kabul edilerek yasalaşan

ASÜ’ye 127 Bin Avro Hibe Desteği

ASÜ’ye 127 Bin Avro Hibe DesteğiAksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Türkiye Ulusal Ajansı’nın

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN