Yılın Doktorlarından Vali Pekmez’e Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Yılın Doktorlarından Vali Pekmez’e Ziyaret
15 Mart 2018 - 16:40 | 90 kez okunmuş
Yılın Doktorlarından Vali Pekmez’e Ziyaret

Aksaray İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan KILIÇASLAN, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilden sağlık çalışmalarına yaptıkları katkı, sağlık hizmetlerindeki fedakârlıkları ve duyarlılıkları dikkate alınarak belirlenen “Yılın Doktorları Ödülü”ne layık görülen Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahı Op. Dr. Mehmet Ali ERYAZGAN ve Aile Hekimi Dr. Gökhan GÜNDEBAHAR ile birlikte Vali Aykut PEKMEZ’i makamında ziyaret ettiler.

-Eryazgan Sayesinde İl Dışı Sevkler Azaldı

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan KILIÇASLAN, 9 yıldır doktorluk mesleğini yapan ve Aksaray’da görevli olduğu 1,5 yıl boyunca büyük fedakarlık ve özveri göstererek trafik kazası, travma, düşme ve kurşunlama olayları sonrasında Acil Servis’e getirilen hastalara yerinde ve zamanında müdahale eden Op. Dr. Mehmet Ali ERYAZGAN sayesinde göğüs cerrahisi ile ilgili il dışına yapılan hasta sevklerinde azalma sağlandığını dile getirdi.

Aile Hekimi Dr. Gökhan GÜNDEBAHAR’ın ise görevini layıkıyla yerine getirdiğini, örnek çalışmalara imza attığını ve rutin hizmetlerinin yanı sıra diğer meslektaşlarına örnek olacak çalışmalarda da bulunduğunu kaydeden KILIÇASLAN, hastaları ile kurduğu ilişki, kişi ayrımı yapmadan herkesin sorunlarıyla ilgilenmesi, amirleri ve mesai arkadaşları tarafından çok sevilmesinin de Dr. Gökhan GÜNDEBAHAR’ın yılın doktoru ödülüne layık görülmesinde etkisinin olduğunu söyledi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Vali PEKMEZ, “İnsanı yaşatmayı amaç edinen ve bu doğrultuda insanlığa daha kaliteli bir hayat sunmak için büyük özveriyle çalışan doktorlarımızın başarılı hizmetleri nedeniyle yılın doktoru ödülüne layık görülmelerinden dolayı tebrik ediyor, kutsal, saygın ve onurlu mesleği yerine getiren tıp çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik
AKP den Bayram Hediyesi

03 Ağustos 2014

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN