Yılın Doktorlarından Vali Pekmez’e Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Yılın Doktorlarından Vali Pekmez’e Ziyaret
15 Mart 2018 - 16:40 | 116 kez okunmuş
Yılın Doktorlarından Vali Pekmez’e Ziyaret

Aksaray İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan KILIÇASLAN, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilden sağlık çalışmalarına yaptıkları katkı, sağlık hizmetlerindeki fedakârlıkları ve duyarlılıkları dikkate alınarak belirlenen “Yılın Doktorları Ödülü”ne layık görülen Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahı Op. Dr. Mehmet Ali ERYAZGAN ve Aile Hekimi Dr. Gökhan GÜNDEBAHAR ile birlikte Vali Aykut PEKMEZ’i makamında ziyaret ettiler.

-Eryazgan Sayesinde İl Dışı Sevkler Azaldı

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan KILIÇASLAN, 9 yıldır doktorluk mesleğini yapan ve Aksaray’da görevli olduğu 1,5 yıl boyunca büyük fedakarlık ve özveri göstererek trafik kazası, travma, düşme ve kurşunlama olayları sonrasında Acil Servis’e getirilen hastalara yerinde ve zamanında müdahale eden Op. Dr. Mehmet Ali ERYAZGAN sayesinde göğüs cerrahisi ile ilgili il dışına yapılan hasta sevklerinde azalma sağlandığını dile getirdi.

Aile Hekimi Dr. Gökhan GÜNDEBAHAR’ın ise görevini layıkıyla yerine getirdiğini, örnek çalışmalara imza attığını ve rutin hizmetlerinin yanı sıra diğer meslektaşlarına örnek olacak çalışmalarda da bulunduğunu kaydeden KILIÇASLAN, hastaları ile kurduğu ilişki, kişi ayrımı yapmadan herkesin sorunlarıyla ilgilenmesi, amirleri ve mesai arkadaşları tarafından çok sevilmesinin de Dr. Gökhan GÜNDEBAHAR’ın yılın doktoru ödülüne layık görülmesinde etkisinin olduğunu söyledi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Vali PEKMEZ, “İnsanı yaşatmayı amaç edinen ve bu doğrultuda insanlığa daha kaliteli bir hayat sunmak için büyük özveriyle çalışan doktorlarımızın başarılı hizmetleri nedeniyle yılın doktoru ödülüne layık görülmelerinden dolayı tebrik ediyor, kutsal, saygın ve onurlu mesleği yerine getiren tıp çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Hırsızlara Şok Operasyon

Hırsızlara Şok OperasyonAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince ilimizde

2. OSB kurulması için istişare toplantısı düzenlendi

2. OSB kurulması için istişare toplantısı düzenlendiAksaray’a 2. OSB kurulması için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ve OSB Müdürlüğünce

Yüksek verimli sığır ırkı için ilk adım atıldı

Yüksek verimli sığır ırkı için ilk adım atıldıKOP İdaresi, Aksaray Üniversitesi ve Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN