Dolar : Alış : 4.0332 / Satış : 4.0405
Euro : Alış : 4.9670 / Satış : 4.9760

Yeni Başkan Murat Tekin ve Yönetiminden Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Haberleri » Yeni Başkan Murat Tekin ve Yönetiminden Başkan Yazgı’ya Ziyaret
30 Mart 2018 - 14:23 | 102 kez okunmuş
Yeni Başkan Murat Tekin ve Yönetiminden Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul sonrasında Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığına seçilen Murat Tekin ile yönetim kurulundan oluşan heyet, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Murat Tekin, seçimden hemen sonra görevi devraldıklarını duyurdu. Önceden olduğu gibi bugün itibariyle sanayi esnafıyla birlik içinde olacaklarını aktardı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, başkanlığa seçilen Murat Tekin ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.

Ziyarette, öncelikli olarak Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi kentsel dönüşüm projesinden bahseden Başkan Yazgı, “TOKİ aracılığı ile yapacağımız sanayi sitemizin ihalesi sonuçlandı. Geçtiğimiz günlerde sanayi esnafıyla bir toplantı yaparak işyerleri için belirlenen fiyatları açıklamıştık zaten. İhaleyi alan firmamız belli. Güçlü bir firma. Nisan ayı için şehrimize gelecekler ve şantiyeyi kurmaya başladılar. Biran önce inşaat çalışmalarına başlayacaklardır. Bu projede bizleri yalnız bırakmayan esnaf oda başkanlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yazgı, Belediye olarak her zaman meslek odaları ve sivil toplum örgütleriyle uyumlu çalışma sergilendiğini sözlerine ekledi. Ziyaretine gelen heyete teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

İstanbul Milletvekilimiz sn. Eren Erdem’e yönelik iftiraları çürüten mahkeme kararı ve açıklamamız

İstanbul Milletvekilimiz sn. Eren Erdem’e yönelik iftiraları çürüten mahkeme kararı ve açıklamamızAksaray Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ramazan Koçak; 2019 seçimlerini,

23 Nisan Bayramını Kutladığımız bugünde Seçim Startını Veriyoruz

23 Nisan Bayramını Kutladığımız bugünde Seçim Startını VeriyoruzCHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak; Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun

Halk Oyunları Yarışması Aksaray’da Yapıldı

Halk Oyunları Yarışması Aksaray’da YapıldıAksaray’da, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından kulüpler arası

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN