Vali Pekmez’den ATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Vali Pekmez’den ATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
03 Temmuz 2018 - 9:57 | 29 kez okunmuş
Vali Pekmez’den ATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Aksaray Valisi Aykut Pekmez, ilimiz iş dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

2018-2022 yılı ATSO Yönetim Kurulu ve Meclisinin başarılı projelere ve çalışmalara imza atacaklarına inandığını belirten, Vali Aykut Pekmez, Aksaray için her zaman iş dünyasının yanında olduğunu dile getirdi.

İlimiz Valisi Aykut Pekmez’i iş dünyası olarak her zaman takdir ettiklerinin altını çizen, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’da ziyaret sırasında yaptığı açıklama da; “Aksaray son yıllarda Kamu İdarecileri bakımından çok güzel ve başarılı dönemler yaşamaktadır. Sayın Valimiz Aykut Pekmez, Aksaray’da görevine başladığı günden bu yana gerek iş dünyamız gerekse vatandaşlarımız tarafından çok sevilmiş ve başarısı ile örnek bir idareci olmuştur.

Dünya’nın her yerinde olduğu gibi ilimizde de insanlarımız kendilerini sahiplenen idarecileri görmek istemektedirler. Aksaray Valiliği gibi şehrimizin en büyük idari makamında da sayın Valimiz gibi çalışan insanları gördüklerinde vatandaşlarımız ve iş dünyamızın çalışanları mutlu olmaktadırlar. Bu anlamda Sayın Valimize iş dünyamız adına canı gönülden teşekkür ediyorum” Dedi.

Aksaray’ın başarısı için başarılı idarecilerine ihtiyaç olduğunu dile getiren, Meclis Başkanı Fatih Tekin’de yaptığı açıklama da “Aksaray’ın en sevilen ve en çalışkan insanlarının başında gelen Sayın Valimiz Aykut Pekmez’e ziyaretinden dolayı ATSO Meclisimiz adına teşekkür ediyorum. Bir şehrin başarısı idarecileri, iş dünyası ve vatandaşlarının bir araya gelmesi ile ortaya çıkmaktadır. Ortak Aklın Gücünün olduğu her yerde başarı vardır. Sayın Valimiz göreve geldiği günden bu yana Aksaray için her zaman elini taşın altına koymuş, Aksaray’ı benimsemiş ve Aksaray için çalışmıştır. Bu anlamda bütün şehir olarak kendisine teşekkür ediyoruz” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri ÖdüllendirdiSarıyahşi Kaymakamı Sercan SAKARYA, Üniversiteye giriş sınavında başarı

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

RastgeleSeçilen İçerik
Gezegen Pet Shop

23 Temmuz 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN