Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti
22 Şubat 2019 - 18:14 | 46 kez okunmuş
Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Aksaray Valisi Ali Mantı Aksaray Gazeteciler Birliğini ziyaret ederek Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya ve Cemiyete bağlı ulusal ve yerel gazetecilerin imtiyaz sahibi ve temsilcileri görüştü. Vali Mantı ziyarette Anadolu’da Aksaray’ın gelişmekte olan güzel ve şirin bir şehir olduğuna dikkat çekerek “Gazeteciler bir kamu görevi yaparak ilin tanıtımına katkıda bulunuyor.
Biz istiyoruz ki ilimiz güzel haberlerle anılsın. Güzel haberlerle anılan, ulusal basında kıymet gören bir il olmasını arzu ediyorum” dedi. “Aksaray’da göreve başladığım günden bu yana toplumun her kesimiyle tanıştık” diyen Vali Mantı “Aksaray, halkı sıcak, misafirperver ve çok nazik insanların bulunduğu güzel bir şehrimiz. İlimizdeki basın mensuplarının da hassasiyetlerinin farkındayız. İlimizin daha ileri seviyelere ulaşabilmesi için toplumun her kesimine ama özellikle gazetecilere büyük görev düşüyor. Bu minvalde Aksaray’daki basın mensuplarından memnunum” diye konuştu.

“Değer Katacağına İnancımız Tam”

Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya da “Sayın Valimizin ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendisi ilimize son zamanlarda gelen en önemli valilerimizden bir tanesi. Halkımız Sayın Valimizi çok seviyor ve takdir ediyor. Kısa sürede Aksaray halkının kalbinde yer eden Sayın Valimizin ilimize çok büyük değerler katacağına ve güzel işler yapacağına inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

ASÜ 13 Yaşında

ASÜ 13 YaşındaAksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 13’üncü yılında

Hasar Danışmanlık şirketlerinin mağduru olmayın

Hasar Danışmanlık şirketlerinin mağduru olmayınAksaray Barosu Başkanı Av.Ramazan Erhan TOPRAK yaptığı açıklamada; Sözlerime

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü TaşındıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, çalışmalarını

RastgeleSeçilen İçerik
Yeşil Vadi Otel

27 Haziran 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN