Vali Ali Mantı esnaf ziyaretinde bulundu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Vali Ali Mantı esnaf ziyaretinde bulundu
19 Kasım 2018 - 12:14 | 20 kez okunmuş
Vali Ali Mantı esnaf ziyaretinde bulundu

“Hep birlikte Aksaray’a doğru, hayırlı hizmetler yapmak istiyoruz”

Aksaray Valisi Ali Mantı hafta sonunda çarşı esnaflarını ziyaretlerde bulundu. Konfeksiyon ve Manifaturacılar Çarşısı ile Sarraflar Çarşısındaki esnafları ziyaret eden Vali Mantı esnaflarla bir süre sohbet etti.

Vali Ali Mantı; Belediye Başkan Vekili Süleyman Canbulut, Emniyet Müdürü Ali Karabağ ve Belediye Meclis Üyesi Durmuş Sönmez’inde eşlik ettiği ziyaretlerde esnaflara ‘Hayırlı İşler’ dileğinde bulundu.

Vali Ali Mantı yapım stüdyosu ve dijital medya sektöründe hizmet verecek Koç Ajans’ı ziyaret ederek verilen hizmetler hakkında bilgi aldı. Açılışı gerçekleştirilen işyerinin hayırlı hizmetler yapması temennisinde bulundu.

İnternet üzerinden yapılan canlı yayına konuk olan Vali Ali Mantı Aksaray’ı tanıdıkça eksiklik ve ihtiyaçlarını görüp halkımız ve bürokrasimiz ile birlikte yasaların ve devletimizin bize verdiği yetkiler çerçevesinde Aksaray’a doğru ve hayırlı hizmetler yapmayı istiyoruz. Allah muvaffak etsin inşallah ”dedi.

Vali Ali Mantı daha sonra Nora Alışveriş Merkezini ziyaret etti. Merkez içerisindeki işyerlerini gezen Vali Mantı; esnaflara ‘Hayırlı İşler’ dileğinde bulunurken; alışveriş merkezi müdürü Yunus Emre Yıldırım’dan bilgi aldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Dünya Süt Günü Kutlu Olsun

Dünya Süt Günü Kutlu OlsunAksaray İl Tarım ve Orman Müdür Bülent Saklav Dünya Süt Günü münasebeti

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım YapıyoruzAK Parti’nin 17 yıllık iktidar dönemi, reformlar ve başarılarla dolu bir ekonomik

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi15 Ramazan Dünya Yetimler Günü vesilesiyle gün boyunca Aksaray yetimleri için

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN