SON DAKİKA

ULUSOY 29 EKİM Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » ULUSOY 29 EKİM Cumhuriyet Bayramını Kutladı
28 Ekim 2019 - 17:49 | 7 kez okunmuş
ULUSOY 29 EKİM Cumhuriyet Bayramını Kutladı

TÜMSİAD Aksaray Şube Başkanı İbrahim ULUSOY 29 EKİM Cumhuriyet Bayramını Kutlayan Bir Mesaj Yayınladı.

Birlik ve beraberliğimizin en büyük tecellilerinden olan Cumhuriyet Bayramı’nın heyecanını duyduğumuz bugünlerde terörünün yüreklerimize düşürdüğü yangınlar dolayısıyla milletçe sancılı bir dönem geçirmekteyiz. Bu topraklar için can veren Atalarımızın, bu vatan toprağını kanlarıyla sulayan şehitlerin aziz hatırasını, birlik ve beraberliğini hiç kimse bozamayacaktır.
El ele, gönül gönüle kurduğumuz vatanımızı, bu topraklar üzerinde yaşayan ve bayrağımız için, Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkeziyle canla başla savaştığımızı unutmamamız gerekmektedir. Bu vatanda yaşayan insanlar arasında kin ve nifak tohumu ekmek isteyenler kesinlikle bu amaçlarına ulaşamayacaklardır. Bu bayrak altında yaşayan herkes, birbirinin kardeşidir. Her karışını birlikte paylaştığımız bu topraklar üzerinde, birliğimizi ve dirliğimizi en güzel şekilde devlet yönetimine yansıtma irademizi de Cumhuriyet ile yaşatmaktayız. Cumhuriyet; birlik demektir, bütünlük demektir, bir araya gelmek, toparlanmak, çoğunluk olmak demektir, el ele vermek, yürek yüreğe gelmek demektir.
Ülkemiz üzerinde hain emeller besleyenler, bir yandan topraklarımızın üzerinde “Böl, parçala, yönet” hesapları yaparken, bir yandan da kardeşane bütünlüğümüzü ortadan kaldırmak için çalışmaktadırlar. Bizi biz yapan değerleri ortadan kaldırmak için uğraşmaktadırlar. Gün, el ele gönül gönüle vermek zamanıdır. Halkımız, teröre karşı kenetlenmiş, tek yürek olmuştur. Toplumları ayakta tutan dinamik, kardeşlik bağıdır, “Sen, ben değil, biz olabilme” duygusudur. Devletimizin, hükümetimizin, muhalefet partilerimizin, sivil toplum örgütlerimizin sırtına bu günlerde her zamankinden daha fazla yük binmektedir. Toplumumuzu ayakta tutan dinamiklere daha sıkı şekilde sahip çıkalım.
Bu vesileyle, öncelikle bu toprakları bizlere hediye eden tüm şehitlerin aziz hatırasını bir kez daha yâd ediyor, bu topraklar içinde bizim sevgi ve kardeşlik ikliminde yaşamamızı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Bu vesileyle milletimizin birlik ve dirliğini temsil eden Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Pırlantanın Yıldızı Blue Diamond!

Pırlantanın Yıldızı Blue Diamond!Benzersiz bir pırlanta deneyimi… Göz alıcı mücevherler Blue Diamond işçiliği

İlçelerde Meslek Edindirme Kursları Başlıyor

İlçelerde Meslek Edindirme Kursları Başlıyor Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Ortaköy İlçesinde

Prof.Dr.Ramazan Çakır’a başarı ödülü verildi

Prof.Dr.Ramazan Çakır’a başarı ödülü verildi Dünyaca ünlü bilim insanı Prof.Dr.Ramazan Çakır’a bilime yaptığı

RastgeleSeçilen İçerik
Camlı Köşk Lokantası

26 Haziran 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN