SON DAKİKA

Teşkilatımız İle Birlikte Halkımızın Emrindeyiz

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Teşkilatımız İle Birlikte Halkımızın Emrindeyiz
29 Haziran 2019 - 15:15 | 19 kez okunmuş
Teşkilatımız İle Birlikte Halkımızın Emrindeyiz

Göreve geldiği ilk günden bu yana günlük mesaisinin tamamını İl Teşkilatında geçiren AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, özellikle partiye gelen her vatandaşla bire bir görüşerek, talep ve önerilerini dinleyerek çözüme kavuşturuyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en güzel şekilde temsil etmek adına yoğun çaba sarf eden İl Başkanı Altınsoy, bir yandan teşkilat çalışmaları bir yandan da Aksaraylılarla bir araya gelerek günün her saatinde Parti ve Aksaray’a hizmet için adeta zamanla yarışıyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana özellikle Aksaray halkına partinin kapılarının açık olması noktasında büyük bir özen gösterdiklerini söyleyen Altınsoy, “Bizler AK Parti kadroları olarak nereden geldiğimizi ve buralarda bulunuş gayemizi çok iyi biliyoruz. Sonuçta bizler de halktan birer bireyiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühü ile İl Başkanı olarak bu makamda bulunuyoruz ve sorumluluğumuzun farkındayız” dedi.

Her gün il başkanlığında nöbetçi başkan yardımcısı bulunduğunu ve kendisinin de her fırsatta vatandaşlarla görüştüğünü belirten Başkan Altınsoy, “Bizim Partimizin temelinde insana hizmet var. Halkını kucaklamayan, ondan güç almayan hiç bir siyasi hareket de başarılı olamaz. Zaten AK Parti iktidarının 17 yıllık başarı hikayesinin özeti de budur. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz hemşerilerimizle gerek partide gerekse de sosyal hayatın içinde bir arada olmaya özen gösteriyoruz. İl Başkanlığı olarak bir gün değil, her gün halk günü anlayışıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Ve özellikle de her vatandaşımızla bire bir görüşme yapıyoruz. Onları tek tek dinleyerek, yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

AK kadrolarla birlikte Aksaray’ı ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gerek yerelde gerekse Bakanlıklarda gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Altınsoy, “Aksaray’a değer katmak ve katkı sağlamak için sorunlarımızın tespiti ve çözümü noktasında şehrin tüm paydaşlarıyla koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdükçe inanıyorum ki şehrimiz, hedeflediğimiz noktalara en kısa sürede ulaşacaktır. Şehrimizi bulunduğu konumdan daha ileriye taşımak amacıyla mesai mefhumu gözetmeden hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

AK Parti iktidarının gücüyle Aksaray’ın hızla geliştiğini vurgulayan İl Başkanı Altınsoy, “Teşkilatlarımız ile birlikte halkımızın emrindeyiz” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Pırlantanın Yıldızı Blue Diamond!

Pırlantanın Yıldızı Blue Diamond!Benzersiz bir pırlanta deneyimi… Göz alıcı mücevherler Blue Diamond işçiliği

İlçelerde Meslek Edindirme Kursları Başlıyor

İlçelerde Meslek Edindirme Kursları Başlıyor Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Ortaköy İlçesinde

Prof.Dr.Ramazan Çakır’a başarı ödülü verildi

Prof.Dr.Ramazan Çakır’a başarı ödülü verildi Dünyaca ünlü bilim insanı Prof.Dr.Ramazan Çakır’a bilime yaptığı

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN