Tabancayla yaralamada tutuklandı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Tabancayla yaralamada tutuklandı
04 Temmuz 2019 - 18:41 | 49 kez okunmuş
Tabancayla yaralamada tutuklandı

02.07.2019 günü saat: 18:30 sıralarında Küçük Bölcek Mahallesi Kapadokya Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren Erkek Kuaförü önünde çalışan Fırat G.(20), aralarında daha önceden husumet bulunan şüpheli 1- Hamıza A.(35), 2-) Hüseyin S.(40) , 3-Şahin Y. (25) 4- Raif K. (55) 5- Reyhan A. (32) çıkan tartışma sonucu müşteki Fırat G tabanca ile yaralanmıştır. Müşteki Fırat G tedavisinin yapılabilmesi için ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, yapılan muayenesinde sağ ve sol ayağında 2 ayrı ateşli silah yarasının bulunduğu tespit edilmiştir.
Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda olayı gerçekleştiren 1-Hamıza A ve olayla ilgisi olduğu tespit edilen 2-) Hüseyin S.(40) , 3-Şahin Y. (25) 4- Raif K. (55) 5- Reyhan A. (32) İsimli şahıslar yakalanmış, Cinayet Büro Amirliğinde yapılan adli işlemlerinin ardından şüpheliler Hüseyin S. Hamıza A. ve Şahin Y. 03.07.2019 günü MEVCUTLU olarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmişlerdir. Şüpheli Şahin Y. Sevk edildiği adli makamlarca TUTUKLANARAK cezaevine teslim edilmiş, diğer şüpheliler tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalmışlardır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN