STK’lar Vatandaşlarımız İle Aramızda Hizmet Köprüsüdür

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » STK’lar Vatandaşlarımız İle Aramızda Hizmet Köprüsüdür
19 Eylül 2018 - 14:09 | 14 kez okunmuş
STK’lar Vatandaşlarımız İle Aramızda Hizmet Köprüsüdür

24 Haziran seçimleri sonrasında ziyaretlerine hız kesmeden devam eden AK Heyet, Köy, Belde ve İlçe ziyaretlerinin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşları (STK) yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri STK ziyaretlerini sürdürüyor.

Müteahhitler Birliği, Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Veteriner Hekimler Odası ve ASKON İl Temsilciliğini ziyaret eden AK Heyet, Sivil Toplum Kuruluşlarının her zaman destekçisi olacaklarını, görüş ve düşüncelerine önem vererek sivil toplum kuruluşlarıyla istişare edeceklerini dile getirdi. Aksaray’ın kalkınması ve gelişmesi adına bize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız diyen heyet, Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) vatandaşlar ile aralarında hizmet köprüsü olduğunu belirtti.

STK Temsilcileri ise “Şehrin ihtiyaçlarının hızlı tespiti ve sorunların çözümü için milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve teşkilatımız ile koordineli çalışıyoruz” dediler. Vatandaşların devlet imkânlarından en verimli şekilde faydalanmalarını sağladıklarını belirten STK Temsilcileri, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı AK Heyet’e teşekkür ettiler.”

Ziyaretlerin, sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde sorunların ve eksiklerin çözülerek daha fazla hizmet üretilmesi amacıyla yapıldığı bildirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Sahada Olmayanın Masa da Hükmü Olmaz

Sahada Olmayanın Masa da Hükmü OlmazTürkiye’nin her alanda mücadelesini kararlılıkla sürdürdüğünü dile getiren

Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne ZiyaretUluslararası Doktorlar Derneği (AID) Aksaray Yönetimi İl Sağlık Müdürü Dr

Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Güçlü’den Vali Pekmez’e ziyaret

Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Güçlü’den Vali Pekmez’e ziyaretTarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof.Dr.Sami

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN