“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin İlk Fragmanı Emıtt Fuarı’nda Gösterildi

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin İlk Fragmanı Emıtt Fuarı’nda Gösterildi
23 Ocak 2015 - 15:03 | 14.750 kez okunmuş
“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin İlk Fragmanı Emıtt Fuarı’nda Gösterildi

Aksaray Belediyesi tarafından desteklenen, 2015 yılında adında söz ettirecek olan ve Aksaray’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacak “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin İlk Fragmanı EMITT Fuarı’nda Gösterildi.
Aksaray Belediyesi tarafından desteklenen “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin ilk fragmanı için Filmin yönetmeni Kürşat Kızbaz, Başrol oyuncusu Furkan Palalı ve oyuncu Saruhan Hünel, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Yazgı ile EMITT fuarındaki Aksaray standında bir araya geldiler. Filmin ilk fragmanın gösterimi stanttaki televizyondan hep birlikte seyredildi. Filmin ilk fragmanı izleyenlerden tam not aldı.
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı: ‘‘ Fragmanı izleyince filmin Aksaray’ın Tanıtımı Adına güzel olacağına bir kez daha inandım” Dedi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Biz biliyoruz ki sinema günümüzün en etkili tanıtım araçlarının başında geliyor. Bizde Aksaray’ımızın tanıtılması konusunda sinemadan faydalanmak için Manevi Dünyamızın Mimarlarından Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Babamızın hayatını konu alan “Somuncu Baba aşkın sırrı” Filminin yapılması için çalışmalarımıza dört beş ay önce başlamıştık. Bu gün yapılan çalışmaların ilk bölümün kısa bir örneği olan fragmanını izleyince bu işin güzel olacağına olan inancımız bir kez daha yenilendi.İnşallah film bitip vizyona girdiği zaman Aksaray’ımızın tanıtımına büyük katkı sağlayacak.Tekrar yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.
“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin başrol oyuncusu Furkan Palalı, ”Çok güzel bir film bizi bekliyor.”
EMITT Fuarındaki fragman tanıtımına katılan Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin başrol oyuncusu Furkan Palalı, İlk etabı da bitirdik. Yaklaşık iki haftalık bir çekim gerçekleştirdik biliyorsunuz Aksaray’da. Şimdi onun kurgusu montajı hazırlanıyor bir yandan. Birde fragman hazırladık yaklaşık bir dakikalık güzel bir fragman oldu. Bundan sonraki süreçte de hem senaryo üzerine hem de çekim mekanları ve oyuncular üzerine çalışmalarını yapımcımız ve yönetmenimiz devam ettiriyor. Bizde Mart Nisan Mayıs gibi çekilere tekrar başlayacağız. Yazı bekliyoruz güneşi bekliyoruz yeşili bekliyoruz o süreçten sonrada Mayıs gibi çekimlerimiz bitmiş olacak. Güzel bir film bizi bekliyor diyebiliriz. Bundan sonrası seyirci ile buluştuğu zaman belli olacak dedi.

Yönetmen Kürşat Kızbaz; Filmin ilk dönem çekimleri bitti, Her şey çok güzel adından söz ettirecek bir yapım oluyor.”
“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin yönetmeni Kürşat Kizbaz fragmanın izlenmesinden sonra yaptığı açıklamada; Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminin birinci etap çekimleri Aralık ayında sonlandı. Şimdi mevsimin değişmesini bekliyoruz. Mart- Nisan Mayıs aylarında iki farklı iklimi daha çekeceğiz ve çok daha büyük sahnelerimiz olacak. Savaş sahnelerimiz, saldırı sahnelerimiz olacak. Büyük Şam Pazarı kuracağız. Mekke’yi kuracağız, Erdebil’i kuracağız. Bir yandan prodüksiyon hazırlıkları devam ediyor ve filmle ilgili ilk fragmanımız da bugünlerde tamamlandı ve medya ile paylaşılıyor. Şu an her şey yolunda büyük bir başarı ile inançla ve umutla 2015 yılının en duygusal filimlerinden en mistik en güzel Filizlerinden birini gerçekleştiriyoruz dedi.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandıAksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Ali Mantı

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun ZiyaretiAksaray Valisi Ali Mantı 31 Haziran Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray Belediye

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı21.04.2019 günü ilimiz Taşpazar Mahallesi 827 / Şehit Polis Mehmet Rüştü Arkaç

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN