SGK il Müdürü, Yeni müftüye hayırlı olsun

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » SGK il Müdürü, Yeni müftüye hayırlı olsun
23 Haziran 2015 - 15:39 | 13.692 kez okunmuş
SGK il Müdürü, Yeni müftüye hayırlı olsun

Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Saffet Çalışkan, görevine yeni başlayan İl Müftüsü Cemalettin Bal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Çalışkan: “İnsanların meramlarını açıklayabilmeleri için sadece lisan yeterli olmamaktadır. İletişim hal ve hareketlerle süreklilik arz etmektedir” dedi.

İl Müftüsü Bal ise “Peygamberimizin(S.A.V) Kolaylaştırınız, zorlaştırmayınız, müjdeleyiniz nefret ettirmeyiniz sözü gereği insanımıza hizmet etmemiz gerekiyor ”dedi.

Çalışkan, bilinçsiz ve gereksiz yere kullanılan ilaçların hem sıhhi yönden hem de Kuruma olan maliyeti yönünden israfa neden olduğuna dikkat çekti.

Ayrıca İl Müftülüğünde aylık yapılmakta olan bir mutad toplantıda İmam-Hatip ve diğer Müftülük personellerine yönelik, Akılcı İlaç Kullanımı, Kayıt dışı istihdam ve Sosyal Güvenlik Bilinci konularında bir sunum yapılması kararlaştırıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Bal, Çalışkan’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Çiftçilere Sebze Hastalık ve Zararlılarına Karşı Mücadele Eğitimi verildi

Çiftçilere Sebze Hastalık ve Zararlılarına Karşı Mücadele Eğitimi verildiGücünkaya Köyünde Çiftçilere Sebze Hastalık ve Zararlılarına Karşı Mücadele

Çocuklar için trafik eğitimi koridoru oluşturuldu

Çocuklar için trafik eğitimi koridoru oluşturulduÇocuklarda trafik bilincinin oluşturulması, trafikte uyulması gereken kuralların

Diyabete Farkındalık İçin Mavi Balonlarla Yürüdüler

Diyabete Farkındalık İçin Mavi Balonlarla YürüdülerAK Parti İl Kadın Kolları üyeleri, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle,

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN