Dolar : Alış : 4.0332 / Satış : 4.0405
Euro : Alış : 4.9670 / Satış : 4.9760

Serdengeçti; Polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum

Ana Sayfa » Haberler » Serdengeçti; Polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum
09 Nisan 2018 - 12:27 | 38 kez okunmuş
Serdengeçti; Polis teşkilatımızın  173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum

Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti; 173. yıldönümünü kutlamakta olduğumuz polis teşkilatımız, mevcut teknolojik imkanlar ile birlikte gelişimini sürdüren savunma sanayimizle bir bütün haline gelerek, vatan müdafaasında gece gündüz ayrımı gözetmeksizin büyük bir özveri ile çalışan kahramanlarımızla birlikte her geçen gün gücüne güç katmaktadır.
Emniyet teşkilatımızın her bir mensubu, toplumumuzun maddi ve manevi haklarını gözetip korumaktadır. Toplumda huzurun sağlanması için canları pahasına cesaret ve yiğitlikle çalışmaktadırlar.
Polis teşkilatımız, vicdanların işlemediği her yerde devreye girerek huzurlu bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Ülkemizin her noktasında görev yapan emniyet teşkilatımız, ülkemize ve vatandaşlarımıza zarar gelmesin diye her daim türlü tehlikelere karşı önlem alıp, güvenilir yarınların mimarları olmuş ve olmaya devam etmektedir.
Güçlü Türkiye’nin daha güçlü ve güvenilir yarınları için canlarını ortaya koyarak şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına tekrar başsağlığı diliyorum. Polis teşkilatımızın her bir mensubunu tebrik ediyor, teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

İstanbul Milletvekilimiz sn. Eren Erdem’e yönelik iftiraları çürüten mahkeme kararı ve açıklamamız

İstanbul Milletvekilimiz sn. Eren Erdem’e yönelik iftiraları çürüten mahkeme kararı ve açıklamamızAksaray Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ramazan Koçak; 2019 seçimlerini,

23 Nisan Bayramını Kutladığımız bugünde Seçim Startını Veriyoruz

23 Nisan Bayramını Kutladığımız bugünde Seçim Startını VeriyoruzCHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak; Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun

Halk Oyunları Yarışması Aksaray’da Yapıldı

Halk Oyunları Yarışması Aksaray’da YapıldıAksaray’da, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından kulüpler arası

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN