Serdengeçti; Polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum

Ana Sayfa » Haberler » Serdengeçti; Polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum
09 Nisan 2018 - 12:27 | 74 kez okunmuş
Serdengeçti; Polis teşkilatımızın  173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum

Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti; 173. yıldönümünü kutlamakta olduğumuz polis teşkilatımız, mevcut teknolojik imkanlar ile birlikte gelişimini sürdüren savunma sanayimizle bir bütün haline gelerek, vatan müdafaasında gece gündüz ayrımı gözetmeksizin büyük bir özveri ile çalışan kahramanlarımızla birlikte her geçen gün gücüne güç katmaktadır.
Emniyet teşkilatımızın her bir mensubu, toplumumuzun maddi ve manevi haklarını gözetip korumaktadır. Toplumda huzurun sağlanması için canları pahasına cesaret ve yiğitlikle çalışmaktadırlar.
Polis teşkilatımız, vicdanların işlemediği her yerde devreye girerek huzurlu bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Ülkemizin her noktasında görev yapan emniyet teşkilatımız, ülkemize ve vatandaşlarımıza zarar gelmesin diye her daim türlü tehlikelere karşı önlem alıp, güvenilir yarınların mimarları olmuş ve olmaya devam etmektedir.
Güçlü Türkiye’nin daha güçlü ve güvenilir yarınları için canlarını ortaya koyarak şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına tekrar başsağlığı diliyorum. Polis teşkilatımızın her bir mensubunu tebrik ediyor, teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Daimler, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı, otobüsleriyle ödülleri topladı

Daimler, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı, otobüsleriyle ödülleri topladıDaimler, dünyada ilk kez aynaların yerini MirrorCam isimli kameraların aldığı

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri ÖdüllendirdiSarıyahşi Kaymakamı Sercan SAKARYA, Üniversiteye giriş sınavında başarı

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN