Serdengeçti; 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyorum

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Serdengeçti; 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyorum
13 Mart 2018 - 16:47 | 69 kez okunmuş
Serdengeçti; 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyorum

Aksaray Milletvekili Doc. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ; Tıp Bayramı dolayısıyla, hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı, tıp fakültelerinde görevli akademisyenlerimizi en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Sağlık çalışanlarımız gece gündüz demeden büyük bir fedakârlıkla, tüm vatandaşlarımıza vaktinde, kaliteli sağlık hizmeti sunmak için büyük emekler sarf etmektedir. Özünde insana hizmet etmek ve hayat kurtarmak gibi kutsi bir vazifesi olan sağlık çalışanlarımız, bu görevi ancak yoğun bir sevgi ve aşkla icra edebilirler.
16 yıllık Ak Parti hükümetleri döneminde sağlık çalışanlarımıza uygulanan şiddetin önüne geçmek için yasal ve hukuki düzenlemeler getirilmiştir. Sağlık alanına ayrılan bütçe sürekli artış göstermiştir. Sağlık çalışanlarımızın özlük haklarında iyileştirmeler yapılmıştır. Sağlık çalışanlarımızın rahat hizmet vermeleri ve vatandaşlarımızın en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için hastanelerimizdeki eksiklikler giderilmiştir. Hükümetlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları ile ülkemiz dünyada sağlık alanında bir cazibe merkezi haline gelmiştir.
İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile görevini ifa eden hekimlerimizin, Tıp Fakültesinde görev yapan akademisyenlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

Gülağaç İlçe Müftüsü Görevine Başladı

Gülağaç İlçe Müftüsü Görevine BaşladıGülağaç İlçe Müftüsü olarak göreve başlayan Hüseyin YILDIRIM, 19.9.2018

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN