Serdengeçti; 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyorum

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Serdengeçti; 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyorum
13 Mart 2018 - 16:47 | 82 kez okunmuş
Serdengeçti; 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyorum

Aksaray Milletvekili Doc. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ; Tıp Bayramı dolayısıyla, hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı, tıp fakültelerinde görevli akademisyenlerimizi en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Sağlık çalışanlarımız gece gündüz demeden büyük bir fedakârlıkla, tüm vatandaşlarımıza vaktinde, kaliteli sağlık hizmeti sunmak için büyük emekler sarf etmektedir. Özünde insana hizmet etmek ve hayat kurtarmak gibi kutsi bir vazifesi olan sağlık çalışanlarımız, bu görevi ancak yoğun bir sevgi ve aşkla icra edebilirler.
16 yıllık Ak Parti hükümetleri döneminde sağlık çalışanlarımıza uygulanan şiddetin önüne geçmek için yasal ve hukuki düzenlemeler getirilmiştir. Sağlık alanına ayrılan bütçe sürekli artış göstermiştir. Sağlık çalışanlarımızın özlük haklarında iyileştirmeler yapılmıştır. Sağlık çalışanlarımızın rahat hizmet vermeleri ve vatandaşlarımızın en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için hastanelerimizdeki eksiklikler giderilmiştir. Hükümetlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları ile ülkemiz dünyada sağlık alanında bir cazibe merkezi haline gelmiştir.
İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile görevini ifa eden hekimlerimizin, Tıp Fakültesinde görev yapan akademisyenlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını bir hekim olarak kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer’den ATSO’ya Ziyaret

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer’den ATSO’ya ZiyaretAk Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer geçtiğimiz hafta sonu ilimiz

E-Ticaret Eğitimi ATSO’da Yapıldı

E-Ticaret Eğitimi ATSO’da YapıldıAksaray Ticaret ve Sanayi Odası ve Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliği düzenlenen

AK Parti’den Adliye Teşkilatına Ziyaretler

AK Parti’den Adliye Teşkilatına ZiyaretlerAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkan adayı Evren

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN